بیت کوین خود را به سمت ۱۰۰هزار دلار در چند ماه آینده به پایان سال خواهد رساند!؟

93
ارزروز: بیت کوین 100 هزار دلاری
بیت کوین مسیر صعودی خود را به سمت ۱۰۰هزار دلار در چند ماه آینده به پایان خواهد رساند!؟

بیت کوین 100 هزار دلاری

ارزروز: آلسیو راستانی (Alessio Rastani)، تحلیل‌گر بازار ارزهای دیجیتال و معامله‌گر مطرح، معتقد است که بیت کوین بالای 100 هزار دلار قرار خواهد گرفت. به گزارش کوین تلگراف، آلسیو راستانی تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و معامله‌گر، معتقد است بیت کوین در حال ورود به مرحله نهایی بازار صعودی فعلی است که ارز دیجیتال برتر بازار را به هدف ۱۰۰,۰۰۰ دلار سوق خواهد داد. وی به نظریه موج الیوت (Elliott Wave Theory) اشاره کرد که روندهای صعودی قیمت را به ۵ موج تقسیم می‌کند.

راستانی معتقد است بیت کوین وارد موج نهایی روند صعودی‌ شده‌ است. به‌گفته وی، این موج که ابتدای سال ۲۰۱۹ آغاز شده، و با استناد به تحقیقات جیسون گوپفرت (Jason Goepfert)، کارشناس حوزه مالی رفتاری، عنوان کرد بازار نزولی بعدی بیت کوین ممکن است با روند نزولی گسترده‌تر در بازارهای سنتی همزمان شود. که می‌تواند در چند سال آینده اتفاق بیفتد.

جک دورسی (Jack Dorsey)، مدیرعامل توییتر 

نیز در بیانیه عنوان کرد که می‌خواهد با ایجاد یک سیستم واحد امکان دسترسی به استخراج بیت کوین را ساده‌تر و زمینه تمرکززدایی بیشتر شبکه این ارز دیجیتال را فراهم کند.  به گزارش کوین تلگراف و به‌گفته جک دورسی، اپلیکیشن خدمات مالی آمریکایی اسکوئر (Square)، به‌زودی تحقیقات درباره الزامات فنی برای ایجاد یک سیستم منبع باز استخراج بیت کوین را آغاز می‌کند.

جک دورسی در چند توییت،.درباره هدف خود برای دنبال کردن یک رویکرد مشارکتی توضیح داده است.که چطور می‌توان روند استخراج بیت‌کوین را بیشتر از قبل غیرمتمرکز کرد. اسکوئر درنظر دارد یک سیستم استخراج بیت کوین منبع باز با سیستم‌های سخت‌افزاری سفارشی‌سازی‌شده (سیلیکون سفارشی) ایجاد کند.که برای افراد و کسب‌وکارهای مختلف در سراسر جهان در دسترس باشد. هرچقدر که این [سیستم] غیرمتمرکزتر شود،.شبکه بیت کوین نیز انعطاف‌پذیرتر می‌شود.

جسی دوروگوسکر (Jesse Dorogusker)

این سیستم را جسی دوروگوسکر (Jesse Dorogusker)، مدیر سخت‌افزار اسکوئر اداره خواهد کرد. او پیش از این به راه‌اندازی کیف پول سخت‌افزاری اسکوئر و خدمات امانی کمک کرده بود. به‌گفته دورسی، این شرکت سیستم استخراج خود را با پیروی از یک رویکرد مشارکتی مشابه که قبلاً برای توسعه کیف پول سخت‌افزاری بیت کوین نیمه امانی به کار گرفته شده بود ایجاد خواهد کرد.

آخرین کاری که دورسی انجام داده،.راه‌اندازی سیستم پرداخت از طریق ارز دیجیتال در توییتر بوده است. سیستم پرداخت با ارز دیجیتال در توییتر.به کاربران این پلتفرم شبکه اجتماعی اجازه می‌دهد.تا با اتصال به اپلیکیشن‌های ثالث مثل کش اپ (Cash App).و ونمو (Venmo)،.پول را از سایر کاربران این پلتفرم دریافت کنند.

به‌گفته استر کرافورد (Esther Crawford )، مدیر محصولات توییتر، ‌این ویژگی جدید دسترسی را به مسیرهای مختلف برای دریافت پول ارائه می‌کند: ارزهای دیجیتال افراد بیشتری را به مشارکت در اقتصاد تشویق می‌کند.و به مردم کمک می‌کند.تا پول را با کمترین مشکل فراتر از مرزها برای یکدیگر ارسال کنند. به ما کمک کنید که به آنجا برسیم.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیچراغ سبز قانون‌گذاران آمریکا برای عرضه صندوق های قابل‌معامله در بورس
مقاله بعدیمشاغل نیویورک از فرماندار می خواهند مجوز استخراج رمزنگاری را رد کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید