شبکه لایتنینگ بیت کوین در اپلیکیشن Cash فعال می شود

141
شبکه لایتنینگ در CASH APP

ارزروز: سرویس پرداخت موبایلی Cash App فاش کرد که شبکه لایتنینگ اکنون می‌تواند برای انتقال بیت کوین (BTC) از طریق برنامه خود استفاده شود. با این ویژگی جدید، کاربران آن می‌توانند بیت کوین خود را.به هر آدرس لایتنینگ یا ادرس آنچین بیت کوین ارسال کنند.

شبکه لایتنینگ اکنون در اپلیکیشن Cash در دسترس است. این سریع ترین و رایگان ترین راه برای پرداخت بیت کوین به هر کسی است.

تاکو بخرید، به اکانت‌های توییتر مورد علاقه خود را انعام بدهید، یا برای دوستتان پول به خارج از کشور بفرستید.

چند هفته پیش، این شرکت از طریق یک اعلان در اپلیکیشن اعلام کرد که شبکه لایتنینگ را یکپارچه کرده است. اکنون، کاربران آن در نهایت می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند و از مزایایی که این شبکه در تراکنش‌های.روزمره بیت کوین به ارمغان می‌آورد، استفاده کنند.

برای استفاده از این شبکه در Cash app، کاربران باید یک کد پرداخت QR را با استفاده از دوربین خود اسکن.کنند، جزئیات پرداخت را تأیید کنند و روی «پرداخت» کلیک کنند.

شبکه لایتنینگ که گاهی LN نامیده می‌شود، یک راه حل لایه ۲ است که مقیاس پذیری را برای بیت کوین به ارمغان می‌آورد. این پلتفرم با ایجاد یک شبکه مجزا که در آن کاربران تراکنش می‌کنند، به منظور کاهش هزینه‌ها و سرعت بخشیدن به تراکنش ها، تعامل با بلاک چین بیت کوین را کاهش می‌دهد.

در حالی که بسیاری از کاربران از اینکه می‌توانند از ویژگی این شبکه استفاده کنند خوشحال بودند، برخی فقط می‌توانستند تماشا کنند. همانطور که این شرکت چند هفته پیش اشاره کرد، این ویژگی به جز نیویورک در همه جای ایالات متحده در دسترس خواهد بود. Cash App در توییتی نوشت: در حال حاضر ساکنان نیویورک واجد شرایط لایتنینگ نیستند.

گرابلس کاربر توییتر با این موضوع مخالفت کرد. به گفته او، کاربران در نیویورک همچنان واجد شرایط هستند اگر «گره LN خود را اجرا کنند». به دلیل ماهیت غیرمتمرکز تراکنش‌های شبکه لایتنینگ بیت‌کوین، هر کسی می‌تواند بدون توجه به موقعیت مکانی آنها در خارج از Cash App از آن استفاده کند. Proof of Brain، یکی دیگر از کاربران توییتر نیز با ارسال توییت از این احساس حمایت کرد:

این چیزی است که بیت کوین + LTN را بسیار خاص می‌کند. رگولاتورها را کنار بگذارید.

Cash App سرویسی است که توسط Block، شرکتی که توسط جک دورسی تأسیس شده، توسعه یافته و اداره می‌شود. در سال 2021، دورسی از سمت مدیرعاملی توییتر کنار رفت. در حالی که او اشاره کرد که کناره گیری راهی برای آزادی شرکت از نفوذ بنیانگذار است، بسیاری.حدس می‌زنند که این حرکت به این معنی است که دورسی زمان بیشتری را برای بیت کوین صرف خواهد کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلینمودار قیمت 5 ارز برتر که در هفته سوم بهمن 1400 باید زیر نظر داشت
مقاله بعدیآوالانچ پس از %80 افزایش با خطر اصلاح مواجه است

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید