بیت کوین و اتریوم در سال جدید به 100 هزار دلار و 5 هزار دلار خواهند رسید

100
بیت کوین و اتریوم در سال جدید
واکنش رمز ارزها به تصمیمات فدرال رزرو در بازار ارزهای دیجیتال

D,Lارزروز: به گفته یک تحلیلگر بلومبرگ، علیرغم اینکه بازارهای ارزهای دیجیتال به پایین‌ترین حد خود در چند ماه گذشته رسیده‌اند، ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) احتمالاً در سال 2022 به بالاترین حد خود خواهند رسید.

بر اساس پیش‌بینی مایک مک‌گلون، تحلیلگر بلومبرگ که در آخرین تحلیل بازار خود در روز پنجشنبه منتشر شد،. بیت‌کوین و اتریوم امسال به ترتیب به سمت ۱۰۰ هزار دلار و ۵ هزار دلار خواهند رفت.

مک گلون خاطرنشان کرد: «یک مسئله کلیدی که ما می‌بینیم، فدرال رزرو است. زیرا با بیشترین تورم در چهار دهه اخیر مواجه است. در صورت ادامه افزایش دارایی‌های ریسک، تمایل بیشتری به افزایش نرخ بهره دارد.»

مک گلون پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین، اتریوم و استیبل‌کوین‌های متصل به ایالات‌متحده در سال 2022 تسلط خود را حفظ‌خواهند کرد. در حالی که برخی از برندگان برتر سال 2021 مانند بایننس کوین (BNB) و سولانا (SOL). “ممکن است به الگوی بازدیدکنندگان موقت در بین پنج نفر برتر پایان دهند.”

به گفته این تحلیلگر، انتظارات برای فدرال رزرو افزایش نرخ در سال 2022 می‌تواند از یک “سناریوی برد-برد” برای بیت کوین در مقابل بازار سهام حمایت کند. با این که BTC احتمالا در سال جاری “دست برتر” را در برابر سهام به دست خواهد آورد.

مک‌گلون نوشت: دارایی‌های رمزنگاری در میان دارایی‌های سوداگرانه و پرخطر هستند. اما اولین متولدین به سرعت در حال انتقال به سمت تبدیل شدن به دارایی ذخیره دیجیتالی جهان هستند.

آخرین تحلیل Bloomberg Intelligence از پیش‌بینی‌های قبلی McGlone پیروی می‌کند. در اوایل دسامبر 2021، این تحلیلگر پیش بینی کرد که سال 2022 هم برای بیت کوین و هم برای طلا خوب خواهد بود. همچنین پیش بینی کرد که به ترتیب به 100000 و 2000 دلار خواهند رسید. پیش از این، او با موفقیت تصویب اولین صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین در ایالات متحده را در اکتبر 2021 پیش بینی کرده بود.

احساسات بازار

این تنها مک گلون نیست که فکر می‌کند بیت کوین به طور بالقوه می‌تواند به 100000 دلار برسد. در آخرین یادداشت به سرمایه گذاران، زک پاندل، رئیس مشترک استراتژی FX و EM جهانی گلدمن ساکس، پیش‌بینی کرد که بیت کوین می‌تواند طی پنج سال آینده 50 درصد از سهم بازار ارزش ذخیره شده را پشت سر بگذارد و قیمت بیت کوین با سرمایه گذاری به طور بالقوه به بیش از 100000 دلار برسد.

بر اساس داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 41873 دلار معامله می‌شود. در طول هفت روز گذشته حدود 11 درصد کاهش داشته است. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، بیت کوین پس از نشست دسامبر FOMC فدرال رزرو در روز چهارشنبه شروع به کاهش کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیاینترنت اشیاء قصد دارد برای پذیرش بیشتر با استارت آپ‌ها رقابت کند
مقاله بعدی3 دلیل برای اینکه قیمت Cosmos (ATOM) نزدیک به یک ATH دیگر است

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید