اکسی اینفینیتی Axie Infinity : گاوها AXS را بالاتر از همیشه خواهند برد

158
ارزروز: اکسی
اکسی اینفینیتی محبوب‌ترین بازی بلاکچینی برای کسب درآمد در دنیای بلاک چین

ارزروز: اکسی اینفینیتی از زمان راه اندازی به طور مداوم در حال صعود بوده است. این توکن با ثبت رکوردهای جدید هر دو هفته یک بار برای دارندگانش سودآوری می‌کند. ارزش فعلی بازار 9.6 میلیارد دلار است که اخیرا 3.45 درصد افزایش یافته است. با این حال، حجم معاملات در 24 ساعته گذشته، کاهش جزئی 1 درصدی را شاهد بود و در مجموع به 998,089,257 دلار رسید. دلیل آن این است که ریزش‌ها قبل از هر افزایشی رخ می‌دهند و دارندگان آن را به فکر بازگشت احتمالی روند می‌اندازند. تاکنون، AXS بازدهی عظیم 158642.82 درصدی را کسب کرده است. اکسی اینفینیتی از بلاک چین اتریوم استفاده می‌کند، و جفت AXS/Eth نیز در حال رشد است.

نمودار قیمت اکسی
نمودار قیمت AXSUSD، تایم فریم 1 ساعته. منبع: Tradingview

نمودار با بازه زمانی یک ساعته افزایش قیمت فعلی را نشان می‌دهد. این توکن در حال حاضر بالاتر از خطوط اصلی EMA معامله می‌شود. در اینجا انتظار حرکت صعودی از AXS می‌رفت زیرا رکورد و الگوهای گذشته شبیه روند صعودی فعلی است. EMA‌ها به طور سیستماتیک بر روی دیگری به ترتیب صعودی اجرا می‌شوند. از نظر شکل گیری الگو، پولبک شدت ریزش را نشان می‌دهد. این ممکن است برای کسانی که به دنبال فروش کوتاه مدت برای سیو سود هستند مفید باشد زیرا با توجه به اینکه توکن نسبتاً جدید هست، خطر از دست دادن پنجره فروش عالی در حین عقب نشینی بسیار زیاد است. با این حال، روند AXS مثبت به نظر می‌رسد و می‌تواند با ادامه روند فعلی به قیمت های بالاتری دست یابد.

اسیلاتورها می‌گویند AXS پتانسیل یک خرید عالی را دارد

نمودار قیمت اکسی
نمودار قیمت AXSUSD، تایم فریم 4 ساعته. منبع: Tradingview

در مورد اسیلاتورها برای نشان دادن منطقه خرید/فروش، می‌توان دید که MACD یک منطقه خرید مطمئن را پیشنهاد می‌کند. خط MACD بالاتر از سطح صفر و خط سیگنال است، که نشان می‌دهد می‌توان به خرید فکر کرد. شاخص RSI در کانال میانی پیشنهاد نگهداری یا خرید می‌دهد. اکسی ممکن است در منطقه اشباع خرید قرار گیرد، اما اگر شخصی در درازمدت روی آن سرمایه گذاری کند، برای او مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

مقاومت در 167.663 دلار است و انتظار می‌رود که اکسی به زودی از آن عبور کند. سطوح حمایت 134.479 دلار و 151.039 دلار است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 20 آبان
مقاله بعدیسندباکس Sandbox: افزایش 232 درصدی توکن SAND در عرض یک ماه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید