دومین رمزارز اتریوم و پادشاه ارزهای دیجیتال بیت کوین در اوج تاریخ

210
ارزروز: بیت کوین و اتریوم
دومین رمزارز بازار ارزهای دیجیتال اتریوم و پادشاه ارزهای دیجیتال بیت کوین در اوج تاریخی

رشد اتریوم همگام با بیت‌ کوین

ارزروز: ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر 2.75 تریلیون دلار است که 1.06درصد رشد را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد. با این حال، حجم کل معاملات در طول 24 ساعت گذشته 14.88درصد کاهش یافته و به 95.35 میلیارد دلار رسید. بیت‌کوین و اتریوم هر دو با نزدیک به 2درصد رشد به ترتیب به قیمت 61هزار و 838دلار و 4هزار و 547دلار معامله می‌شود.

مایکل ون‌دو‌پوپ، تحلیلگر ارشد بازارهای مالی عقیده دارد بحران روند صعودی بیت‌ کوین نزدیک‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. بیت‌ کوین در تاریخ ۵ نوامبر در محدوده ۶۱ هزار دلار باقی ماند و برخی از کارشناسان عقیده دارند شکسته شدن مقاومت محدوده ۶۴ هزار دلار می‌تواند شروع روند صعودی بیت‌ کوین باشد.

بیت‌کوین هنوز مورد توجه خریداران

داده‌های کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد که بیت‌کوین هنوز مورد توجه خریداران قرار نگرفته و بعد از صعود تاریخی بیت‌کوین حالا تمرکز بازار روی آلت‌کوین‌ها است.

ون‌دوپوپ عقیده دارد روند صعودی بیت‌کوین زمان نیاز دارد. بیت‌ کوین در صورتی صعودی می‌شود.که محدوده ۶۴ هزار دلار را پشت سر بگذارد. فعلا ۵۸ تا ۶۴ هزار دلار نوسان داریم.و اگر بخواهم صعود کنیم.باید ۶۴ هزار دلار را پشت سر بگذاریم. بعد از عبور از ۶۴ هزار دلار احتمالا مقاومت بعدی بیت‌کوین محدوده ۷۲ هزار دلار است. احتمالا بیت‌ کوین قبل از حرکت به سمت ۱۰۰ هزار دلار تا محدوده ۵۰ هزار دلار اصلاح کند.اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

ون‌دوپوپ هم رشد بیت‌ کوین تا ۱۰۰ هزار دلار تا پایان این ماه را کمی بعید می‌داند. با این حال یک نظرسنجی از کارشناسان نشان می‌دهد.که اکثرا عقیده دارند بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ به قیمت ۲۸۸ هزار دلار می‌رسد. شاید قیمت ۲۸۸ هزار دلار برای یک سال بعد بعید به نظر برسد.اما داده‌های زنجیره و سیر تاریخی این موضوع را تایید می‌کند.

آلت کوین ها روند صعودی پیاپی را ثبت نمودند

اگرچه بیت‌کوین و اتریوم نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ریزش کردند اما بسیاری از آلت‌کوین‌ها روندی صعودی داشتند و رشد کردند. اندیکاتور مکدی روی محدوده ۶۲ هزار دلار سیگنال فروش صادر کرده است و شاخص مقاومت نسبی زیر محدوده خنثی حرکت می‌کند. سیگنال‌های تکنیکال برای بیت‌کوین چندان مطلوب نیست اما همه عقیده دارند محدوده ۶۰ تا ۶۱ هزار دلار محدوده حمایتی معتبری است. MFI  زیر محدوده خنثی و در حال ورود به محدوده اشباع فروش است و این سیگنال بدی محسوب می‌شود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیرشد میم کوین ها با ترند شدن آنها توسط سلبریتی ها؛ فلوکی رمزارز سگ ایلان ماسک
مقاله بعدیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 18 آبان

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید