آربیتریوم Arbitrum؛ راه حل مشکل سرعت و هزینه تراکنش های اتریوم در بایننس

110
ارزروز: بازار متیک (MATIC)
تورم منفی در بازار متیک (MATIC)با اجرای طرح EIP-1559

ارزروز: روز جمعه، بایننس ادغام شبکه اصلی آربیتریوم را اعلام کرد. بنابراین واریز اتریوم روی شبکه لایه دو Arbitrum One امکان پذیر خواهد بود.

Arbitrum یک پروتکل نسل سوم است که بر روی یک قرارداد اتریوم خارج از زنجیره اجرا می‌شود. هزینه‌های کمتر و تراکنش‌های سریع‌تر نسبت به شبکه اصلی اتریوم از مزیت های آربیتریوم است.

کاربران بایننس اکنون می توانند هر توکن ERC-20 را از شبکه اتریوم با هزینه تراکنش کمتر در آربیتریوم واریز کنند. بایننس همچنین اعلام کرد که در آینده‌‍ای نزدیک برداشت ETH را در لایه دوم شبکه Arbitrum One نیز فعال می‌کند. بنابراین بایننس به یکی از اولین صرافی های متمرکز با پشتیبانی لایه دو تبدیل خواهد شد.

اتریوم مسلماً برجسته‌ترین شبکه بلاک چین در جهان است. اما به دلیل ازدحام شبکه و هزینه‌های گزاف با مشکل مواجه شده است. مشکلات پیش رو مانع بزرگی برای رشد تصاعدی این بلاک چین خواهد بود. Arbitrum One راه حلی برای این مشکل، با استفاده از یک پروتکل اجماع چند لایه اتریوم ارائه می‌دهد. این پروتکل امکان مقیاس پذیری نامحدود و زمان تراکنش های تقریباً آنی را با کسری از هزینه فراهم می کند.

امکان واریز ETH در لایه دو توسط بایننس گام مهم و رو به جلو است. بایننس از نظر حجم یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان است و ادغام آربیتریوم خبر خوبی برای پذیرش اتریوم است.

برداشت اتریوم در لایه دو

راه‌اندازی لایه دوم شبکه Arbitrum شامل برداشت ETH نمی‌شد. اما وعده داده شد که وقتی این ویژگی در دسترس معامله‌گران قرار گیرد، اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد. با این حال، گزارش شده است که Binance در حال آماده شدن است تا به کاربران اجازه دهد وجوه خود را مستقیماً از آربیتریوم برداشت کنند.

طبق توییت لارک دیویس، یک سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال از نیوزلند، بایننس در حال کار بر روی اجازه برداشت مستقیم ETH به آربیتریوم است. به گفته لارک، این ادغام برای پذیرش اتریوم بیشتر اتریوم ارزشمند خواهد بود.

ادغام عملکرد لایه دو یک گام بزرگ رو به جلو در جهت درست است، زیرا اتریوم به سمت مقیاس پذیری و اتریوم 2.0 تلاش می کند. شایان ذکر است که راه اندازی اتریوم 2.0 مانع از کار پلتفرم های لایه دو برای حل مشکل مقیاس پذیری نمی شود. در عوض، فناوری‌هایی مانند زنجیره‌های جانبی پس از اجرای کامل به ظرفیت فعلی آن کمک می‌کنند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتحلیل تکنیکال : بررسی نمودار قیمت بایننس کوین
مقاله بعدیآکالا Acala اولین حراج پاراچین پولکادات را با بیش از 32 میلیون DOT برنده شد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید