آلت کوین ها در مسیر رشد قرار خواهند گرفت؛ اتریوم پیشرو با الطایر Altair

124
ارزروز: آلت کوین ها در جهش
آلت کوین در مسیر رشد قرار خواهند گرفت؛ اتریوم پیشرو با الطایر Altair

آلت کوین ها آماده رشد پادشاهی بیت کوین ادامه دارد

ارزروز: با نزدیک‌شدن به پایان سال ۲۰۲۱، آلت کوین‌ها آماده جهش خواهند شد. اتریوم با الطایر Altair پیشروی محصوصی را در بازار دارد. شرایط کنونی بازار شباهت‌های زیادی به چرخه صعودی سال ۲۰۱۷ دارد. وضعیت اخیر بازار آلت کوین‌ها بازتابی از حرکات قیمت این بخش در جریان چرخه صعودی سال ۲۰۱۷ است. اگر آلت کوین‌ها با این سناریو پیش روی نمایند، ارزش کل بازار این ارزهای دیجیتال تا اوایل سال ۲۰۲۲ و پیش از اصلاح شدید بازار، به ۷ تریلیون دلار خواهد رسید.

با نگاهی به نمودار بیت کوین می‌توان دید که شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمای ماهانه، در حال حرکت به‌سمت یک مقاومت تاریخی است؛ مقاومتی که اوج چرخه‌های صعودی پیشین پادشاه ارزهای دیجیتال بیت کوین را نشان می‌دهد. شاخص قدرت نسبی، یکی از اندیکاتورهای کاربردی در تحلیل تکنیکال است که تغییرات قیمت را دنبال می‌کند. بالاترین قیمت پایانی برای کندل ماهانه. در حال حاضر بیت کوین با قیمت ۶۲,۴۳۱ دلار معامله می‌شود.

اتریوم در تعقیب پادشاه رمز ارزها بیت کوین

تحلیل‌گران بازار اتریوم با اشاره به الگوی فراکتالی مشابه سال ۲۰۱۷، پیش‌بینی می‌کنند که جهش این ارز دیجیتال به اوج تاریخی تنها ابتدای روند فعلی است و این احتمال وجود دارد که در آینده‌ای نزدیک شاهد اوج‌گیری تا ۱۴۰۰۰ دلار باشیم. ارزهای دیجیتال پس از بازه‌ای که شاهد سقوط و عملکرد کم‌رمق آنها بودیم، از روز شنبه تا به حال جهش‌های قابل‌توجهی را ثبت کردند. اتریوم و بیت کوین از جمله این ارزها بودند که به‌ترتیب به بالای ۴,۵۰۰ و ۶۴,۰۰۰ دلار رسیدند. پولکادات هم ارز دیجیتال دیگری بود که با شکستن اوج تاریخی خود، سود خوبی را عاید معامله‌گران کرد. به‌گفته کارشناسان، مزایده پیش رو در بلاک چین این ارز دیجیتال، از جمله عوامل افزایش قیمت پولکادات بوده است. قیمت اتریوم هم در حالی به بالای ۴,۵۰۰ دلار می‌رسد که چندی پیش شاهد راه‌اندازی به‌روزرسانی الطایر (Altair) بودیم.

این به‌روزرسانی بخشی از تغییر پروتکل اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام است که تحت عنوان اتریوم ۲.۰ شناخته می‌شود. تا به اینجا بیش از ۸ میلیون واحد اتر در قراردادهای هوشمند اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده‌اند و این یعنی ۸ میلیون اتر از چرخه بازار خارج شده‌اند. داده‌های بازار نشان می‌دهد که از زمان رسیدن قیمت اتریوم به کف ۲,۷۸۰ دلاری در پایان ماه سپتامبر، این ارز دیجیتال ۶۲.۵ درصد جهش را تجربه کرده است. این جهش که در مدتی زمان نزدیک به ۱ ماه اتفاق افتاده، باعث شده است تا اتریوم اوج تاریخی تازه‌ای را ثبت کند. بین ماه‌های نوامبر (ماه جاری) تا ژانویه ۲۰۲۲ (اوایل بهمن)، ممکن است شاهد جهشی سریع به ناحیه‌ای بین ۶,۰۰۰ تا ۶,۴۰۰ دلار باشیم. الطایر (Altair)

هاردفورک لندن در شبکه اتریوم

اتریوم روز گذشته توانست رکورد قیمتی جدیدی را به ثبت برساند. داده‌های تازه نشان می‌دهد که حجم اتریوم‌های سوزانده‌شده بیشتر از توکن‌‌های استخراج‌شده توسط ماینرهاست. این روند در هفت روز گذشته هم ادامه یافته است. به‌عبارتی دیگر،.شبکه اتریوم برای اولین بار پس از هاردفورک لندن،.هفته‌ای با تورم منفی را پشت سر گذاشته است. همان طور که گفته شد، شیبا اینو هم در افزایش حجم توکن‌های سوزانده‌شده نقش داشته، به‌طوری‌که در طول هفت روز گذشته،.تراکنش‌های این میم کوین درمجموع ۱۲۷.۱۵ اتریوم سوزانده است. در این مدت، غول‌های صنعت ارز دیجیتال یعنی نسخه دوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ و استیبل کوین تتر، به ترتیب ۵۲۵.۲۸ و ۲۹۶.۶ اتریوم سوزانده‌اند. الطایر (Altair)

حجم معاملات و تراکنش‌های شیبا اینو رکورد زد

افزایش حجم معاملات و تراکنش‌های شیبا اینو باعث شده است.این میم کوین در رده پنجم پراستفاده‌ترین قراردادهای هوشمند شبکه اتریوم قرار گیرد. کارشناسان معتقدند افزایش تعداد تراکنش‌های شیبا اینو از دلایل تأثیرگذار بر رکوردشکنی اخیر اتریوم بوده است. سرمایه‌گذاران ظاهراً بیشتر از هر زمان دیگری به میم کوین‌ها علاقه‌مند شده‌اند. جهش‌های قیمتی شیبا اینو حتی نظر سرمایه‌گذاران شکاک بازار را هم به این ارز دیجیتال جلب کرده است و داده‌های تازه هم این موضوع را تأیید می‌کنند.الطایر (Altair)

هیاهوی پیرامون شیبا اینو آن‌قدر زیاد شده است که اکنون این ارز دیجیتال به‌عنوان پنجمین قرارداد هوشمند پراستفاده شبکه اتریوم شناخته می‌شود. طبق آخرین داده‌های وب‌سایت دیون آنالیتیکس (Dune Analytics)،.شیبا اینو حتی از قراردادهای هوشمند سواپ روتر (SwapRouter) نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ،.یو‌اس‌دی کوین (USDC) و رپد اتریوم (Wrapped Ethereum) هم پیشی گرفته است.الطایر (Altair)

شیبا اینو در فهرست پراستفاده‌ترین قراردادهای هوشمند،.پایین‌تر از بازار توکن‌های غیرمثلی (NFT) اوپن سی (OpenSea) و نسخه دوم صرافی یونی‌ سواپ،.در رده پنجم قرار گرفته است. این داده‌ها همچنین نشان می‌دهد که شیبا اینو بیش از ۴۵۰ هزار مشترک منحصربه‌فرد دارد. شیبا اینو از نظر میزان سوزاندن گس (Gas) در شبکه اتریوم در رده هفتم قرار دارد. رسیدن به این جایگاه به‌خاطر افزایش فعالیت در شبکه و همچنین مصرف گس تراکنش‌های این توکن است. به‌لطف این جهش سرسام‌آور،.شیبا اینو توانست در رده‌بندی بازار از بسیاری از ارزهای مطرح، از جمله دوج کوین پیشی بگیرد.الطایر (Altair)

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیمعامله گران ایرانی در بازار ارزهای دیجیتال؛ مشکلات در احراز هویت در صرافی
مقاله بعدیمعامله گران پیش بینی می کنند قیمت بیت کوین تا 55 هزار دلار کاهش یابد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید