الین ورلدز Alien Worlds : با 11 میلیون تراکنش روزانه محبوب ترین بازی بلاک چینی

213
الین وردز

ارزروز: کامیونیتی بازیکنان که در اواخر سال 2020 به صورت بتا راه اندازی شد، بازی الین ورلدز Alien Worlds را به 3.6 میلیون بازیکن ثبت نام شده و علاقه مندان به NFT رساند. پذیرندگان اولیه، به خاطر سهولت در پیوستن به الین ورلدز جذب شدند. بر خلاف سایر بازی های بلاک چین، برای شروع نیازی به ارز دیجیتال یا نصب کیف پول متامسک نبود.

در الین ورلدز Alien Worlds به سرعت با جذابیت یک بازی play-to-earn که برای خودتان می‌سازید و اداره می‌کنید، مواجه خواهید شد. در حالی که هفت سیاره را در سراسر متاورس کاوش خواهند کرد. فعالیت‌های روزانه شامل ایجاد NFT، ملاقات با سایر گیمرها در انجمن‌ و انتخاب زمین و ابزار برای استراتژی بازی است.

کوین وانگ، شریک Longling Capital و بنیانگذار Forgame، که در فهرست هیئت مدیره اصلی بورس هنگ کنگ نیز ثبت شده است، می‌گوید: “ما از دیدن اشتیاق جامعه خود در ساخت برنامه های جدید به شیوه ای چشمگیرتر هیجان زده هستیم.”

موفقیت الین ورلدز Alien Worlds

موفقیت الین ورلدز Alien Worlds با هدف وارد کردن جنبه های مهم زندگی واقعی به دنیای دیجیتال است. این موارد عبارتند از، NFT های ثبت شده در بلاک چین برای نشان دادن دارایی های رمزنگاری منحصر به فرد. ساختار رقابتی سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) بازیکنانی را درگیر می‌کند. این ساختار به بازیکنان انگیزه می‌دهد تا بتوانند این کامیونیتی را که به عنوان خانه مجازی انتخاب کرده‌اند مدیریت کنند.

مکس اینفلد، هنرمندی است که آثارش را در Curiocards، به صورت NFT منتشر می کند. وی اظهار داشت: این بازی با ارائه دارایی، اکوسیستم و ساختار اقتصادی در الین ورلدز به رتبه اول رسید. جامعه الین ورلدز با موفقیت نسلی از گیمرهای بلاک چین را الهام بخشیده است تا ضمن همکاری و رقابت شدید به استخراج، مبارزه، بازی و مشارکت در حاکمیت، مشارکت کنند. الین ورلدز کمتر از 12 ماه شروع به کار کرده است.

توسعه پلتفرم

جامعه توسعه دهندگان الین ورلدز Alien Worlds اکنون در حال تکمیل طراحی یک رابط کاربری بومی موبایل هستند. این رابط کاربری کمک خواهد کرد تا عملکرد بهتری را روی یک صفحه نمایش تجربه کنیم. از جمله برگه های اعلان ها و رویدادها و دسترسی بازیکنان را به طیف وسیع تری از فعالیت های انجمن آسان تر می‌کند.

کوین وانگ توضیح می‌دهد: «الین ورلدز Alien Worlds با چشم‌اندازی شروع شد تا از NFT و فناوری بلاک چین با ساختن یک ساختار اجتماعی و اقتصادی که گیمرها می‌توانند به روش‌های مختلف کاوش کنند و از آن لذت ببرند، بهترین استفاده را ببرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیپیش بینی بیت کوین 70 هزار دلاری؛ از حقیقت تا واقعیت
مقاله بعدیدیسکورد با اتریوم به روز رسانی می شود؛ شبکه اجتماعی مجهز به کیف پول

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید