علی بابا در پی ممنوعیت چین فروش ماینرهای رمزنگاری را ممنوع می کند

192
ممنوعیت علی بابا برای فروش محصولات رمزنگاری

  ارزروز: علی بابا خدمات مربوط به ارز دیجیتال خود را در واکنش به ممنوعیت رمزنگاری در چین به پایان می‌رساند.

علی بابا ،غول تجارت الکترونیکی چین روز دوشنبه رسماً اعلام کرد که فروش ماینرهای ارز دیجیتال  را ممنوع کرده. همچنین قرار است دسته بندی‌های استخراج کنندگان و لوازم جانبی را از  8 اکتبر از وب سایت خود بردارد.

علی بابا علاوه بر توقف فروش دستگاه‌های استخراج رمزنگاری، استفاده از پلترفم خود برای فروش ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین، اتر، لایت کوین و همچنین سکه‌های کوچکتر مانند Quark را ممنوع می‌کند. در این اعلامیه آمده است که محدودیت‌های جدید شامل سخت افزارها و نرم افزارهای مربوط به استخراج رمزنگاری، و همچنین آموزش‌ها، راهنماها و استراتژی‌های مربوطه می‌شود، اما به این موارد محدود نمی شود.

در صورتیکه فروشندگان alibaba پس از 10 اکتبر نیز به فروش محصولات مرتبط با رمزنگاری ادامه دهند جریمه خواهند شد. علی بابا گفت که برخی از مجازات‌ها شامل مسدود کردن فروشگاه‌ها، توقف و بستن حساب‌ها می‌باشد. این شرکت خاطرنشان کرد که آخرین تغییرات سیاست در پاسخ به مسائل مربوط به رعایت لیست محصولات و انجام معاملات صورت می‌گیرد.

اعضا مسئولیت رعایت قوانین و مقررات مربوط به هر کشور فروش را بر عهده دارند. ما تغییرات سیاست گذاری در هر کشور را پیگیری می‌کنیم و سیاست‌های کنترلی خود را بر این اساس تنظیم می‌کنیم.

اقدام alibaba پس از آن صورت گرفت که دولت چین اقدامات جدیدی را برای مقابله با رمزنگاری اعلام کرد. همه معاملات مربوط به رمزنگاری در این کشور در روز جمعه غیرقانونی اعلام شد. در پاسخ به ممنوعیت مجدد ارزهای دیجیتال، صرافی‌های رمزنگاری مانند Binance و Huobi متعاقباً برخی از خدمات خود را در چین متوقف کردند. Sparkpool، دومین استخر بزرگ استخراج اتریوم در جهان نیز تعطیلی کامل اعلام کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیسرمایه گذاری موسسات مالی در بازار رمزنگاری رو به رشد است
مقاله بعدیگره ها و کانال های Lightning به بالاترین رکورد رسیدند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید