آکالا Acala اولین حراج پاراچین پولکادات را با بیش از 32 میلیون DOT برنده شد

154
ارزروز: صرافی ارزهای دیجیتال
معرفی صرافی کوینکس و 6 صرافی ارز دیجیتال دیگر که برای ایرانی ها کاربرد دارند

ارزروز: صبح روز پنجشنبه آکالا یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) که در شبکه Polkadot (DOT) فعالیت می‌کند، اعلام کرد که برنده اولین حراج پاراچین پولکادات شده است.

Acala در مجموع 32.5 میلیون DOT به ارزش تقریبی 1.28 میلیارد دلار از 24934 مشارکت کننده از طریق عرضه اولیه سکه (ICO) که به عنوان یک وام جمعی ساخته شده بود، جمع آوری کرد. از آنجایی که درآمدها به عنوان «بدهی رمزنگاری» طبقه بندی می‌شوند، آکالا در نهایت باید DOTهایی را که از سرمایه گذاران درخواست کرده بود، بازپرداخت کند. DOT کاربران در طول مدت قرارداد اجاره برای زنجیره‌های موازی پولکادات برای فروش قفل می‌شود.

پولکادات یک شبکه قرارداد هوشمند بین زنجیره ای است که امکان انتقال دارایی‌ها را بین پاراچین‌های خود فراهم می‌کند. اوایل این ماه، توسعه دهندگان آن اولین پاراچین را برای حراج قرار دادند که آکالا برنده مناقصه بود. با این حال، این فناوری هنوز در حال توسعه است. با این وجود، در زمان انتشار، پروژه‌های پولکادات بیش از 87.6 میلیون DOT (3.44 میلیارد دلار) جمع آوری کرده اند.

دومین حراج پاراچین پولکادوت در حال انجام است و این مکان برای دو سال آینده اجاره داده می‌شود. در حال حاضر Moonbeam رقیب سرسخت آکالا در دور قبل برنده پیش بینی می‌شود. Moonbeam یک پلت فرم قرارداد هوشمند سازگار با اتریوم (ETH) که برای ساخت برنامه‌های کاربردی قابل همکاری طراحی شده است. این پلتفرم در حال توسعه است و انتظار می‌رود تا پایان سال شبکه اصلی خود را راه اندازی کند.

Moonbeam تا کنون، 34.28 میلیون DOT یا تقریباً 1.35 میلیارد دلار در حراج خود از بیش از 46000 مشارکت کننده جمع آوری کرده است. سرمایه‌گذاران به ازای هر DOT که قفل می‌کنند، یک توکن Moonbeam (GLMR) دریافت می‌کنند که 30 درصد از پاداش‌ها بلافاصله برای مطالبه در دسترس است. 70 درصد باقی‌مانده باید در طول 96 هفته قفل شود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیآربیتریوم Arbitrum؛ راه حل مشکل سرعت و هزینه تراکنش های اتریوم در بایننس
مقاله بعدیهکرها به سراغ اطلاعات کاربران علی بابا رفتند؛ هک سرورهای علی بابا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید