Aave استخر Aave Arc را با 30 موسسه راه اندازی می کند

98
راه اندازی استخر جدید Aave

ارزروز: Aave، پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز، سرویس وام‌دهی و نقدینگی Permissioned خود را راه‌اندازی کرده است. پلتفرم Aave Arc به مؤسسات کمک خواهد کرد تا در تأمین منابع مالی غیرمتمرکز مطابق با مقررات مشارکت کنند.

برخلاف همتایان بلاک‌چین های جانبی و permissionless خود، Aave Arc یک استخر نقدینگی Permissioned است. این استخر به‌طور خاص برای مؤسسات طراحی شده تا انطباق با مقررات را در فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) حفظ کنند.

اولین مورد از 30 موسسه که برای whitelist پلتفرم Aave Arc ثبت نام کردند، Fireblocks، متولی دارایی دیجیتال نهادی بود. این شرکت در اطلاعیه 5 ژانویه توضیح داد که این استخر “موسسات در whitelist را قادر می‌سازد.تا به‌عنوان تامین‌کننده نقدینگی و وام‌گیرنده به‌طور امن در DeFi شرکت کنند.”

راه‌کارهای ضد پولشویی

کاربران Aave Arc باید رویه‌هایی مانند شناخت مشتری/ضد پولشویی (KYC/AML) را برای دسترسی انجام دهند.

Aave arc pool

Fireblocks همچنین به عنوان یکی از موسسات که در whitelist استخر Aave Arc قرار دارد، اطمینان می‌دهد که.سایر مؤسساتی که مایل به پیوستن به مجموعه Permissioned هستند، الزامات KYC/AML را انجام می‌دهند. Aave نمی‌تواند خود این وظیفه را انجام دهد زیرا یک نهاد نظارتی مانند بانک یا سایر مؤسسات مالی سنتی نیست.

Fireblocks به عنوان نماینده whitelist، قبلاً “30 موسسه مالی دارای مجوز را برای مشارکت در Aave Arc به عنوان تامین کنندگان، وام گیرندگان و انحلال دهندگان تایید کرده است.”

در میان برخی از نهادهای موجود در whitelist می‌توان به Anubi Capital، Canvas Digital، CoinShares، GSR و Crypto yield Agregator Celsius اشاره کرد.

استخر نقدینگی Permissioned جدید Aave قصد دارد موسسات بیشتری را به فضای رو به رشد DeFi که دارای 133 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) در زمان نگارش است، برساند. بر اساس DappRadar، این TVL از 10 ژانویه 2021 4.5 برابر شده است.

در حالی که موسسات، خرید ارزهای دیجیتال را در بخش‌های قابل توجهی در سال 2021 آغاز کردند، اکثر آنها به دلیل موانع انطباق و عدم قطعیت نظارتی در مورد فعالیت در DeFi تردید داشتند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیاتریوم : 3 دلیل برای اینکه قیمت به 5000$ خواهد رسید
مقاله بعدیاخبار NFT: رفع باگ Rarible، مگا سیتی در سندباکس و حراج خانه واقعی و مجازی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید