سرمایه گذاری موسسات مالی در بازار رمزنگاری رو به رشد است

81
سرمایه گذاری موسسات در ارز دیجیتال

ازرروز: یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد نهادهای سرمایه گذاری به طور فزاینده‌ای به دنبال ارزهای دیجیتال هستند. آنها برای اینکه درآمد خود را در بلند مدت افزایش دهند قصد ورود به این بازار را دارند.

بر اساس نظرسنجی جدید NickelDigitalAssetManagement حدود 62 درصد از نهادهای سرمایه گذاری جهانی که به بازار ارز دیجیتال به خصوص بیت کوین ورود نکرده‌اند، انتظار دارند اولین سرمایه گذاری خود را در سال آینده در ارزهای رمزنگاری شده انجام دهند.

طی این نظرسنجی که سه شنبه منتشر شد، با 50 مدیر دارایی و 50 موسسه سرمایه گذاری در سراسر ایالات متحده، انگلستان، فرانسه، آلمان و امارات متحده عربی مصاحبه شد. نیکل این نظرسنجی را در می‌ و ژوئن 2021 به صورت آنلاین انجام داد.

طبق نتایج نظرسنجی، دلیل اصلی اولین سرمایه گذاری در ارز دیجیتال افزایش سرمایه بالقوه در بلند مدت است. از بین نهادهایی که تمایل دارند برای اولین بار سرمایه‌گذاری کنند 47درصد به رشد بلند مدت سرمایه اشاره کردند. 44 درصد نیز به افزایش اعتماد به ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک دارایی که شرکت‌های بزرگ و مدیران سرمایه‌گذاری به طور فزاینده در حال ورود به این بازار هستند، ذکر کردند.

از طرفی 41درصد اعلام کردند که به دلیل بهبود محیط نظارتی برای اولین بار مایل به سرمایه گذاری هستند. در حالی که 34 درصد رمزنگاری را به عنوان یک پوشش خوب در برابر تورم در نظر گرفتند.

رشد بازار در بحران کووید

هنری‌هاول، مدیر توسعه کسب و کار نیکل گفت. شکی نیست که بازار دارایی‌های رمزنگاری شده در بین موسسات مدیریت سرمایه در حال تبدیل شدن به جریان اصلی است. به گفته مدیر اجرایی، پذیرش رو به رشد موسسات توسط عوامل متعددی از جمله عملکرد قوی بازار در طول بحران COVID-19 و مشارکت روزافزون شرکت‌ها و همچنین بهبود زیرساخت‌ها و چارچوب نظارتی صنعت انجام می‌شود.

این نظرسنجی همچنین پذریش رو به رشد صنعت رمزنگاری را مجدداً تأیید می‌کند. بر اساس گزارشی از CoinShares، موسسات از اواسط سپتامبر به مدت پنج هفته متوالی دارایی‌های رمزنگاری را جمع آوری کرده‌اند.

ماه ژوئیه، نیکل یک نظرسنجی منتشر کرد که نشان می‌داد بزرگترین مانع برای حرکت سرمایه‌ گذاری موسسات امنیت است. امنیت خدمات نگهداری از ارزهای دیجیتال و پس از آن محیط نظارتی و نوسانات رمزنگاری است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتوسعه دهنده سابق بیت کوین پیش بینی می‌کند این شبکه از بین برود
مقاله بعدیعلی بابا در پی ممنوعیت چین فروش ماینرهای رمزنگاری را ممنوع می کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید