62 درصد از درآمد اپلیکیشن رابین‌هود از معاملات دوج‌کوین بوده است

198
اپلیکیشن معاملات رابین‌هود

ارزروز: برنامه محبوب تجارت خرده فروشی، رابین‌هود ، نشان داد که محبوبیت معاملات رمزنگاری در این پلت فرم افزایش یافته است. در حال حاضر 41 درصد از درآمد این برنامه مربوط به بازار ارزهای رمزنگاری شده است.

بر اساس نتایج مالی سه‌ماهه دوم منتشر شده در 18 آگوست، این شرکت 233 میلیون دلار از خدمات معاملات رمزنگاری برای سه‌ماهه دوم درآمد کسب کرد. 5 میلیون دلار بیش‌تر کل سال 2020. بیش‌تر از 60 درصد از بودجه تامین شده رابین‌هود، دارایی‌های دیجیتال در سه‌ماهه دوم 2021 معامله شد.

در اوایل سال 2021، شاهد جنون معامله‌گرانه ارزهای دیجیتال بود. 62 درصد از درآمد رمزنگاری رابین‌هود از معاملات دوج‌کوین به دست آمد.

گزارش درآمد اولین موردی است که توسط رابین‌هود از زمان تبدیل شدن به یک شرکت دولتی منتشر شد. ولاد تیف ، بنیانگذار و مدیرعامل این شرکت، اظهار داشت:

“ما به تعداد افرادی که برای اولین بار، از طریق رابین‌هود به سیستم مالی دسترسی پیدا می‌کنند، دلگرم هستیم.”

درامد رابین‌هود در مجموع 565 میلیون دلار بوده که نسبت به سه‌ماهه دوم سال 2020 حدود 131 درصد افزایش داشته است. کاربران فعال ماهانه بیش از دو برابر سالانه (YoY) از 10.2 میلیون نفر به 21.3 میلیون نفر افزایش یافته است. در حالی که حسابهای تأمین شده در مدت مشابه 130 درصد افزایش یافته است.

ارزش دارایی‌های نگهداری شده توسط این شرکت نیز سالانه سه برابر شده و به 102 میلیارد دلار رسیده است.

علیرغم افزایش درآمد در بازار ارز دیجیتال، رابین‌هود زیان کلی 464 میلیون دلار را برای Q2 گزارش کرد. با این حال، زیان‌ها مربوط به تعدیلات حسابداری مربوط به نوسانات ضمانت‌نامه‌ها و اسکناس‌های نگهداری شده در شرکت است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیعصر یخبندان Difficulty Bomb یا بمب سختی برای رمزارز اتریوم
مقاله بعدیطرح بهبود 1559- EIP توانست ظرفیت درون‌زنجیره‌ای اتریوم را تا 9 درصد بیشتر نماید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید