کاردانو و اولنچ جذاب موجب دردسر بیت کوین و اتریوم می شوند؟

143
ارزروز: اتریوم بیت کوین
کاهش بیت کوین صرافی ها؛ کلید بازیابی قیمت ها چیست؟ احتمال سقوط بازار هست؟

محبوبیت آلت کوین ها کاردانو و اولنچ پیشتر از اتریوم و بیت کوین

ارزروز: در ماه‌های اخیر افزایش چشمگیر پروژه‌های جدید و محبوبیت‌هایی که آنها ایجاد نموده‌اند زنگ خطری را برای بزرگان این صنعت ارزهای دیجیتال به صدا درآورده است. حال این سوال مطرح می شود که آیا شبکه‌ بلوکی دچار تحول می‌شود؟ با افزایش روزافزون اقبال مردم به صنعت بلاک‌چین. افزایش تعداد پروژه‌های اجرا شده روی شبکه اتریوم و بیت‌کوین طی ماه‌های اخیر که به عنوان پروتکل‌های لایه اول شناخته می‌شوند. موجب شده هزینه‌های استفاده از این شبکه افزایش یابد. این اتفاقی ناخوشایند برای فعالان این حوزه است. رشد پروژه‌های جوانی همچون کاردانو و اولنچ که خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi). و بستری برای معاملات توکن‌های غیرمثلی (NFT) فراهم می‌کنند. زنگ خطری را برای بزرگان بازار به صدا درآورده است. باید دید که آیا این رقابت می‌تواند موجب تغییرات اساسی در شبکه اتریوم شود یا خیر.

ارزروز: اولنچ

شاید بتوان گفت که بالابودن هزینه‌های استفاده از شبکه‌ اتریوم. باعث شد پروژه‌های جوانی همچون کاردانو و اولنچ فضایی برای عرض اندام در بازار بیابند. اما نمی‌توان از یاد برد که تمامی این پیشرفت‌ها و رشدهای چشم‌گیر قیمت در صنعت رمزارزها. بدون وجود پروتکل‌های قوی لایه اول یعنی شبکه بیت‌کوین و اتریوم امکان‌پذیر نبود. قراردادهای هوشمند که در پروتکل لایه دوم شبکه بلاک‌چین قرار می‌گیرند. منجر به تحولات بزرگی در صنعت مالی و مدیریت زنجیره تامین شدند. اما برای عملکرد و اطمینان از تغییر ناپذیری آنها. نیاز به یک شبکه قوی، امن و توزیع شده مثل شبکه‌ اتریوم حس می‌شود. اما به جرأت می توان گفت که اکثر پروژه‌های لایه دو در شبکه اتریوم فعالیت می‌کنند. و این امر منجر به افزایش هزینه‌های تراکنش و تاخیر در زمان تایید به دلیل ازدحام شبکه شده است.

ارزروز: کاردانو

هاردفورک اخیر لندن

هاردفورک اخیر لندن این شبکه به دلیل پیاده‌سازی مکانیسم سوزاندن هزینه‌ها که می‌تواند. اتریوم را به یک دارایی تورم‌زا تبدیل کند. توجه بسیاری را به خود جلب کرد. اما این مساله هزینه‌های بالای معاملات و معاملات متوسط را حل نکرد. حتی هزینه‌های تراکنش بعد از اجرای هاردفورک لندن بیشتر نیز شد. به دلیل هزینه‌های بالا و قابلیت مقیاس‌بندی محدود، رقبای پروتکل‌های لایه اول مانند اولنچ، ترا و کاردانو در ماه‌های اخیر ارزش خود را افزایش داده و کاربران جدیدی را جذب کرده‌اند؛ زیرا پروژه‌های محبوب، اکوسیستم‌های خود را به این پروتکل‌های بلاک‌چین نسل جدید متصل می‌کنند.

ارزروز: هاردفورک لندن

ARZROUZ.COM

مقاله قبلی77 درصد از سرمایه گذاران روسی بیت کوین را به طلا و فارکس ترجیح می دهند
مقاله بعدیآیا ایران نسبت به قانون گذاری ارزهای دیجیتال اقدامی می‌نماید؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید