ارزروز: این پروتکل لایه دو با رمزگذاری موجودی حساب و تراکنش‌ها، حریم خصوصی متقابل را برای دارایی‌های دیجیتال به ارمغان می‌آورد.

پروتکل Zecrey موجودی حساب و مبالغ معاملات را می‌تواند رمزگذاری کند. ناشناس ماندن و پنهان کردن روابط بین فرستندگان و گیرندگان. این بدان معناست که فقط یک مالک می‌داند چه مقدار رمز ارز در کیف پول خود دارد.

پل ارتباطی بین چندین پلتفرم بلاک چین اطمینان می‌دهد که تعدادی از دارایی‌های دیجیتالی می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. این در حالی‌ست که امنیت تراکنش‌ها حفظ و محرمانه بودن به خطر نمی‌افتد. البته به لطف استفاده از پروتکل سفارشی Sigma.

تراکنش‌های خصوصی را می توان در عرض چند ثانیه در شبکه لایه دو آن به پایان رساند. در تلاش برای اطمینان از اینکه این فناوری تا حد ممکن مورد استقبال قرار گیرد، با کمک افزونه‌ها برنامه‌های کاربردی در شبکه لایه یک نیز می‌توانند از ویژگی‌های حریم خصوصی، به طور کامل استفاده کنند.

متفاوت بودن

هدف پروتکل Zecrey به عنوان نقطه ورود، برای کاربرانی است که می‌خواهند از ویژگی‌های حریم خصوصی استفاده کنند که درک و پیاده سازی آنها نیازمند دانش فنی نیست. نیروی محرک این راه‌حل ارائه چهار ویژگی اصلی است: قابلیت برنامه‌ریزی، تعمیم یافته‌گی، کاربر پسند و مقرون به صرفه بودن.

ورود این پروتکل در نهایت به این معنی است که هر بلاکچینی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند، می تواند تراکنش های ناشناس و محرمانه را به کاربران خود ارائه دهد. توسعه دهندگان همچنین می‌توانند محصولات خود را بر روی Zecrey بسازند.

تیم پشتیبان زکری اشاره کرد که حریم خصوصی به یکی از موضوعات داغ در دنیای دیجیتالی تبدیل شده است. امروزه مصرف‌کنندگان آگاهند که از اطلاعات شخصی آنها استفاده می‌شود. همچنین شرکت‌ها و دولت‌ها نیز در مورد نحوه مدیریت اطلاعات حساس که به آنها سپرده شده است تحت بررسی قرار گرفته‌اند.

در حالی که برخی می‌پرسند آیا کسانی که به دنبال حفظ حریم خصوصی هستند چیزی برای پنهان کردن دارند. اما Zecrey حریم خصوصی را از حقوق اساسی بشر می‌داند.”توانایی حضور با وقار در جامعه”

ورود Zecrey به زندگی

در ماه ژوئن، زکری اعلام کرد که به عنوان بخشی از دور سرمایه گذاری که شامل سرمایه گذاران مانند SNZ ، Loopring ، SevenX Ventures و Bybit است، 1.5 میلیون دلار تأمین کرده است.

این پروژه دارای یک تیم مجرب و خلاق است که آماده برخورد با مسائل مهم و سریع رو به رشد است که می‌تواند در آینده فناوری بلاک چین را تهدید کند. این فقط به حریم خصوصی مربوط نمی شود. طرح جدید اعتبار سنجی معاملات آن نیز هزینه های تراکنش را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

پروتکل Zecrey در فوریه 2021 با مشارکت تعدادی از افرادی که دکتری خود را به پایان رسانده بودند، آغاز شد. توسعه سریع به این معنی است که شبکه آزمایشی آن قرار است در ماه ژوئیه همراه با اولین نسخه پلاگین کیف پول خود آغاز به کار کند.

طی 12 ماه آینده، پروتکل Zecrey با استخدام تیمی از مهندسین حرفه‌ای بلاک‌چین در کنار محققان رمزنگاری، طراحان، مدیران محصول و مدیران بازاریابی ادامه خواهد داد. این پروتکل همچنین جاه‌طلبی‌هایی برای ایجاد روابط با سایر شبکه های بلاک چین از جمله Near و Solana را دارد.

موارد مهمی نیز در نقشه راه این پروتکل دیده شده است. تجهیز سه بلاکچین مختلف در لایه‌ی دو در ماه اکتبر و سپس راه‌اندازی شبکه اصلی در ژانویه 2022 انجام می‌شود. تا فوریه 2022 ، تیم امیدوار است که حداقل از پنج بلاک چین و شبکه‌های دو لایه پشتیبانی کند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیمایکل سیلر: “دلیلی برای نگه نداشتن بیت‌کوین تا صد سال آینده وجود ندارد”
مقاله بعدیEth2 به اتر کمک می‌کند تا از بیت‌کوین پیشی بگیرد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید