مشکلات بازار رمزارزها کم بیش گریبانگیر فعالان صنعت ارزهای دیجیتال

195
ارزروز: صرافی ارزهای دیجیتال
صرافی های غیر متمرکز یا dYdX چیست و چه ویژگیهایی دارد

زارت خزانه داری آمریکا

ارزروز: وزارت خزانه داری آمریکا در گزارش جدید خود اعلام کرد ارزش بازار رمزارزها با ارزش ثابت (استیبل کوین ها) به بیش از ۱۳۰ میلیارد دلار رسیده که این رقم ۲۰ برابر بیشتر از ارزش آن ها در دو سال پیش است. این گزارش استفاده از استیبل کوین‌ها را در سطح گسترده مفید دانسته اما هشدار داده است که آمریکا باید حتما مقررات خود را در این حوزه بروزرسانی کند و گسترش دهد.

مجموع ارزش بازار جهانی صنعت ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲۷۱۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۰۲ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۵ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیت کوین و ۱۷ درصد در اختیار اتریوم است. بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

قیمت ارزهای دیجیتال در بازار رمزارزها در زمان نگارش این مطلب

بیت کوین: قیمت: ۶۱ هزار و ۲۴۸.۰۵

اتریوم: قیمت: ۴۵۱۹.۰۴ دلار،

بایننس کوین: قیمت: ۵۵۷.۱۹ دلار

سولانا: قیمت: ۲۴۶.۴۹ دلار

تتر: قیمت: ۱.۰۰ دلار

کاردانو: قیمت: ۱.۹۸ دلار

ریپل: قیمت: ۱.۱۸ دلار

پولکا دوت: قیمت: ۵۴.۱۸ دلار

یو اس دی کوین: قیمت: ۱.۰۰ دلار

دوج کوین: قیمت: ۰.۲۶۱ دلار

ارزهای دیجیتال با سودآوری بیش از 200 درصد در هفت روز

یوشیYOOSHI  ارز دیجیتال بازی محور در بازار رمزارزها است که روی اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس (BSC) خلق شده است. توانست در یک هفته گذشته رشدی ۶۲۰ درصدی داشته و از کف ۰٫۰۰۰۰۰۰۵۷ دلاری به سسقف تاریخی ۰٫۰۰۰۰۰۴۱ دلاری رسیده است. در حال حاضر این آلت‌کوین در محدوده ۰٫۰۰۰۰۰۳۴ دلاری در حال معامله است.

ارز دیجیتال بعدی مانا (MANA) در بازار رمزارزها است. این رمزارز که دارایی بومی پلتفرم واقعیت مجازی بلاکچینی دیسنترالند محسوب می‌شود در هفت روز گذشته رشدی ۴۴۸ درصدی را به ثبت رساند و از ۷۵ سنت به سقف تاریخی ۴٫۱۱ دلاری رسید. دیسنترالند اخیرا یک مرکز رشد «بازی برای پول درآوردن» ایجاد کرده تا از بازی‌های جدید ادغام شده در پلتفرم متاورس حمایت کند.

توکن بازی بعدی استارلینک (STARL) در بازار رمزارزها است که طوری طراحی شده که به بازیگران اجازه می‌دهد از طریق سفر به جهان مجازی و انجام ماموریت‌هایی ارز دیجیتال کسب کنند. این آلت‌کوین که در رتبه ۱۹۰ از نظر ارزش بازار قرار دارد، طی هفت روز از کف قیمتی ۰٫۰۰۰۰۱۵ دلاری به سقف جدید ۰٫۰۰۰۰۶۴ دلاری صعود کرد. رشدی ۳۲۰ درصدی در تنها یک هفته.

سندباکس (SAND) دیگر ارز بازی محور در بازار رمزارزها است که در این هفته رشدی بالاتر از ۲۰۰ درصد را به ثبت رساند. این پلتفرم بازی هنگ‌کنگی که از سوی سافت‌بانک مورد حمایت قرار گرفته توانسته سرمایه جدید ۹۳ میلیون دلاری را جذب کند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیفتح قله های جدید توسط آلت کوین ها؛ حالا وقت خرید است یا فروش
مقاله بعدیارز شیبا یک مدیر انبار را میلیونر کرد: نسل بعدی میلیونرهای کریپتو

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید