حمایت 39 هزار دلاری بیت کوین

147
کف قیمت بیت کوین

ارزروز: توسط ابزار جدیدی که دو معیار قوی را باهم ترکیب کرده است‌، گفته شده که بیت کوین باید حداقل 39000 دلار قیمت داشته باشد.

ویلیام کلمنته‌ تحلیلگر، در توییت روز پنجشنبه‌، نمودار illiquid supply (دارایی خارج از صرافی)را ارائه کرد. بر اساس این یافته‌ BTC کاملاً صعودی است.

کف قیمتی بیت کوین بالا و بالاتر می‌رود

با کاهش ذخایر ارزی، انتظار می‌رود که خریدهای عمده شرکت‌ها در هفته‌های آینده اعلام شود‌. تحلیلگران، رشد صعودی BTC را تضمین می‌کنند. دارندگان بلندمدت بیت کوین(illiquid supply) اکنون در بالاترین سطح خود از اکتبر 2020 است.

در حال حاضر‌، داده‌های illiquid supply با مدل محبوب و بسیار دقیق stock-to-flow بیت کوین ترکیب شده است . توسط این داده‌ها حداقل قیمت برای BTC/USD پیش بینی شده است.

همانطور که کلمنته توضیح داد‌، این “کف قیمتی است که بر اساس کاهش عرضه BTC در زمان واقعی” تعیین گردیده.

تصویری از این نمودار کف قیمت BTC/USD را تا این هفته 39،000 دلار نشان می‌دهد. سطحی که دقیقاً با پیش بینی‌های فنی فعلی در مورد اینکه در صورت نزولی جفت ارز باید در کجا برگشت‌، مطابقت دارد.

کف قیمت بیت کوین

بلومبرگ چشم به راه پیشرفت چشمگیری در سال 2021 است

مدل stock-to-flow، مدتهاست که از قیمت BTC عملکرد بهتری را می‌طلبد. سازنده این مدل، PlanB‌، همچنان  در پایان سال با “بدترین سناریو” بیت کوین 135،000 دلاری را پیش بینی می‌کند.

البته او تنها نیست. در آخرین تحقیقات، بلومبرگ اینتلیجنس اعتبار دوباره‌ای به بیت کوین 100،000 دلاری داد که در سال 2021 محقق خواهد شد.

مایک مک گلون‌، تحلیلگر ارشد‌، در بخشی از اظهارات خود در توییتر که بازتاب کلمنته است‌، گفت: “روندهای گذشته معاملات BTC و کاهش عرضه ارزهای دیجیتال در مقابل پذیرش جریان اصلی‌، پیشرفت قابل توجهی را در سال 2021 نشان می‌دهد‌، به اعتقاد ما بالغ بر 100000 دلار.”

داده های عرضه بیت کوین

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیwhite paper چیست و چگونه آن را بنویسیم؟
مقاله بعدیتحلیل قیمت رمز ارزها در بازار ارزهای دیجیتال پولکادات، دوج کوین، بیت کوین و …

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید