آینده بیت‌کوین

ارزروز: به گفته مایکل سیلر ، هیچ‌کس درباره‌ی بیت‌کوین عجله‌ای ندارد: “به نظر ما ارز‌دیجیتال، آینده دارایی خواهد بود”

مدیرعامل شرکت MicroStrategy، بر اساس پتانسیل موجود برای تبدیل شدن به “آینده دارایی” از رشد بلندمدت بیت‌کوین قاطعانه دفاع کرد.

در مصاحبه‌ای با بلومبرگ، سیلر استدلال کرد که شرط‌بندی بزرگ MicroStrategy بر روی بیت‌کوین، که برای حفظ آن به بازارهای بدهی تبدیل شده است، “بالاترین استراتژی صعودی، کم ریسک” است که شرکت می تواند دنبال کند.

وی گفت: برخی معتقدند تنوع به معنای خرید انواع دیگر ارزهای رمزنگاری شده یا انواع دیگر سهام است. “ما فکر می‌کنیم که با نگه داشتن بیت‌کوین  تنوع داریم. زیرا ما می‌توانیم بیت‌کوین را در ترازنامه شهرها، ایالت ها، دولت ها، شرکت ها، سرمایه گذاران کوچک و بزرگ ببینیم. در نهایت ، بیت‌کوین هسته اصلی نوآوری‌های فناوری در اپل‌، آمازون و فیس‌بوک خواهد بود. ما می‌خواهیم بیت‌کوین را در اختیار داشته باشیم.

مایکل سیلر در پاسخ به پرسش‌های مصاحبه کننده خود مبنی بر تطبیق علایق غول‌های بزرگ و متمرکز مانند توییتر و فیس‌بوک، با یک شبکه غیر‌متمرکز گفت:

بیت کوین کلید حل مسائل بومی آنها با امنیت سایبری و هرزنامه ها است. ادغام با بیت‌کوین و به طور خاص، شبکه پشتیبانی از پرداخت‌های خرد Lightning، می‌تواند با ترکیب یک اکوسیستم، اعتبار و اعتماد را تضمین و با این موارد مقابله کند.

دلیل اینکه MicroStrategy مدتهاست از بیت‌کوین استفاده می‌کند -همچنین گرفتن 2.2 میلیارد دلار وام با نرخ بهره ترکیبی 1.5‌درصد- این است که این شرکت پیش‌بینی می‌کند که بیت‌‎کوین، به عنوان یک شبکه دارایی، توسط میلیاردها کاربر استفاده ‌شود.

“مایکل سیلر: مردم شوخی می‌کنند که بیت‌کوین در واقع یک استراتژی معاملاتی نیست، بلکه یک استراتژی خروج است. چیزی که ما می‌خواهیم آن را حفظ کنیم، نوعی ارزش غیر مستقل، برای همیشه است. من یک نظرسنجی انجام دادم: به طور متوسط ​​کاربران توییتر فکر می‌کنند 3500 سال دوام خواهند آورد. هیچ‌ کس درباره‌ی بیت‌کوین عجله‌ای ندارد: “به نظر ما ارز ‌دیجیتال، آینده دارایی خواهد بود”

بر اساس نتایج مطالعه اخیر Crypto.com ، تعداد کاربران رمزنگاری شده در سراسر جهان بیش از دو برابر شده است. تعداد کاربران از 100 میلیون نفر در ماه ژانویه به 221 میلیون نفر در ماه ژوئن رسیده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیمدار صعودی ارزهای‌دیجیتال؛ بیت‌کوین از کانال 42 هزار دلاری عبور کرد
مقاله بعدیپروتکل Zecrey ؛ عملکرد عالی برای ایجاد حریم خصوصی متقابل در دارایی‌های دیجیتال

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید