سرمایه‌گذاری نیمی از بانک‌های بزرگ دنیا در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین

148
ایجاد حریم خصوصی توسط پروتکل Zecrey

حضور نیمی از بانک‌های بزرگ دنیا در صنعت رمزارزها

ارزروز: با توجه به تحریم و وضع قوانین پیچیده در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین، شاهد سرمایه‌گذاری بیشتر بانک‌های بزرگ در دنیا هستیم. بررسی‌ها نشان می‌دهد 55 بانک از ۱۰۰ بانک بزرگ دنیا که بیشترین حجم دارایی تحت مدیریت را در اختیار دارند. در پروژه‌های مربوط به حوزه ارز دیجیتال و فناوری بلاک‌چین سرمایه‌گذاری کرده‌اند. کریپتو گلوب در گزارشی از بلاک دیتا Blockdata عنوان کرد: که غول‌های بانکداری جهان مشارکت خود را در فضای ارز دیجیتال از طریق سرمایه‌گذاری.

در مراحل اولیه و نهایی پروژه‌ها و کسب‌و‌کارهای فعال در صنعت ارز دیجیتال افزایش داده‌اند. شرکت‌های زیرمجموعه بانک‌های بارکلیز (Barclays)، سیتی گروپ (Citigroup) و گلدمن ساکس. فعال‌ترین بانک‌ها در صنعت رمزارزها هستند. البته بانک هایی نظیر  جی‌پی‌مورگان و بی‌ان‌پی پاریباس (BNP Paribas) هم مشارکت های قدرتمندی را ثبت نموده‌اند.

بلاک‌چین

بانک‌ها با شرکت های زیرمجموعه خود وارد شده اند

این بانک‌ها و موسسات‌مالی به صورت مستقیم و غیرمستقیم از طریق نام خود بانک یا شرکت‌های‌زیرمجموعه خود دست به این اقدام زده‌اند. و به نوعی می‌توان گفت که حمایت این موسسات‌مالی از ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین موجب شده. که رکوردهای جدیدی در این صنعت شکسته شود. به عبارتی دیگر مشارکت یا جذب سرمایه صنعت ارزهای دیجیتال با رویکرد بانکها به رکوردشکنی‌مداوم در این صنعت انجامیده است.

تحقیقات بلاک دیتا به ارائه راهکارهای نگهداری امانی از ارزهای دیجیتال اشاره کرده است. که این راهکار را به عنوان یک هدف مهم برای مؤسسات مالی تبدیل شده است. همچنین بلاک دیتا ۳ عامل کلیدی را در مشارکت روبه‌رشد مؤسسات مالی در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین مؤثر می‌داند که شامل افزایش درآمد استارتاپ‌های فعال در حوزه ارز دیجیتال، پیشرفت در زمینه‌های قانونی و افزایش تقاضای مشتریان برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است. با افزایش قیمت بیت کوین به رکورد تاریخی ۶۴,۰۰۰ دلار تقاضا سرمایه‌گذاری نیز افزایش یافت.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیدورسی: اتریوم به تنهایی نمی‌تواند غول‌های فناوری Big Tech را تحت‌تأثیر قراردهد
مقاله بعدیکاهش نوسانات بازار ارزهای دیجیتال با کاهش دامنه احساسات تیکر و میکر

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید