ساتوشی ناکاموتو کیست؟ در دادگاه فلوریدا هویت خالق بیت کوین فاش می شود

211
ارزروز: ساتوشی ناکاموتو
ساتوشی ناکاموتو کیست؟ در دادگاه فلوریدا هویت خالق بیت کوین فاش می شود

هویت رمزآلود خالق بیت کوین زیر ذره بین

ارزروز: در سالیان گذشته همواره هویت خالق بیت کوین برای همه در دنیای ارز دیجیتال سوال بزرگی بود. حال دیگر نوبت شناسایی این خالق بزرگ دنیای اقتصاد است. ساتوشی ناکاموتو نام مستعار این شخص است. کوچکترین واحد بیت کوین نیز با ساتوشی تعریف می گردد.

هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین که یکی از معماهای ماندگار دنیای اقتصاد بوده است، سرانجام قرار است در دادگاه فلوریدا فاش شود. راشاتودی در گزارشی عنوان نمود که هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین که یکی از معماهای ماندگار دنیای اقتصاد بوده است، سرانجام قرار است در دادگاه فلوریدا فاش شود.

در این خصوص وال استریت ژورنال نیز عنوان نمود که در حال حاضر یک پرونده قضایی در جریان است که در آن خانواده یک مرد متوفی به نام دیوید کلیمن از شریک تجاری سابقش، کریگ رایت، به دلیل کنترل دارایی های مشترک خود شکایت کرده است.

رایت، برنامه نویس 51 ساله استرالیایی

دارایی های مورد بحث حدود یک میلیون بیت کوین (به ارزش بیش از 64 میلیارد دلار) است که گفته می شود به ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین تعلق دارد. رایت، برنامه نویس 51 ساله استرالیایی که در لندن زندگی می کند، چندین بار از سال 2016 مدعی شده که بیت کوین را ایجاد کرده است.

با این حال، این ادعاها توسط اکثر جامعه بیت کوین به شدت رد شده و مورد انتقاد قرار گرفته است. طبق گزارش‌ها، این خانواده قصد دارند شواهدی ارائه کنند که نشان دهد رایت و کلیمن از زمان پیدایش این ارز دیجیتال با هم کار کرده‌اند. ول فریدمن،.وکیل خانواده کلیمن به وال استریت ژورنال گفت:.ما معتقدیم که بر اساس شواهد، مشارکتی برای ایجاد و استخراج بیش از یک میلیون بیت کوین وجود داشته است.

هدف وکیل مدافع در این پرونده این است که ثابت کند رایت به تنهایی خالق بیت کوین است. وکیل رایت گفت:.ما معتقدیم دادگاه متوجه خواهد شد.که هیچ چیزی برای نشان دادن یا اثبات اینکه آنها شراکت داشته‌اند،.وجود ندارد.

برخی از کارشناسان ارزهای دیجیتال هنوز در مورد اینکه آیا رایت یا کلیمن واقعاً دانش لازم برای ایجاد برجسته ترین رمز ارزهای جهان را داشتند یا خیر،.تردید دارند. هویت ساتوشی ناکاموتو،.نام مستعار نویسنده مقاله سفید با عنوان “Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System”.در سال 2008،.همچنان یک راز باقی مانده است. تئوری های مختلفی مطرح شده است.اما تا به امروز هیچ کس نمی داند ناکاموتو کیست.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتأسیس اولین سفارت بلاک چین در جزیره کوچک دریای کارائیب؛ بارابادوس 
مقاله بعدیسقوط بازار رمزارزها با بیانیه کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی (NDRC) چین

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید