رشد صعودی بیت‌کوین در نمودار هفتگی 225 هزار دلار را نشان می‌دهد

236
ارزروز: رشد نزولی بیت‌کوین
بیت کوین سراپا قرمز به مسیر خود ادامه می‌دهد؛ اتریوم زیر مرز 3 هزار دلار؟

ارزروز: بیت‌کوین با نگه‌داشتن 50،000 دلار بازار را به وجد می آورد، اما معیار رشد صعودی نوید سودهای بالقوه بیشتری را می‌دهد.

داده‌های TradingView اکنون به وضوح نشان می‌دهد که شاخص همگرایی/ واگرایی میانگین متحرک هفتگی (MACD) برای BTC/ USD از قرمز به سبز تغییر کرده است.

آیا زمان افزایش 5.5X قیمت بیت‌کوین دیگر فرا رسیده است؟

در این ماه هیچ کمبود شاخص برای رشد صعودی بیت‌کوین وجود ندارد. همه چیز از تراز مبادلات گرفته تا اصول فاندامنتال شبکه به شکلی کاملاً خوش‌بینانه است.

MACD، که یک کراس‌اوور کمیاب در اوایل ماه آگوست تولید کرد. با این وجود این پتانسیل را برای دستاوردهای آینده به مراتب بیشتر از آنچه بازار تاکنون دیده است، می افزاید.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، معیار یک شاخص قابل اعتماد است. برای تعیین مسیر کلی یک دارایی استفاده می‌شود و بیت‌کوین نیز تاکنون از این قاعده مستثنی نبوده است.

آخرین باری که یک کراس‌اوور صعودی رخ داد، BTC/USD شاهد افزایش قیمت 5.5X بود. از 11،500 دلار در اکتبر 2020 به بالاترین سطح 64،500 دلار تنها شش ماه بعد.

در صورت تکرار تاریخ، بیت‌کوین می‌تواند تا پایان سال یا اوایل سال 2022 به بیش از 220،000 دلار برسد.

نمودار هفتگی بیت‌کوین

پامپ روی بیت کوین

این یک پیش‌بینی است که برآورد خوش‌بینانه‌ برای نیمه باقی مانده از 2021 را در نظر می‌گیرد. اما سناریوی دیگری نیز وجود دارد که قیمت 135000 دلار برای ماه دسامبر را پیش‌بینی می‌کند.

با این وجود، اسامی مشهور به شدت طرفدار ادامه رشد صعودی هستند. تا حدی که همچنان در رسانه‌های اصلی به این مسئله اذعان دارند.

آنتونی پمپلیانو، بنیانگذار Morgan Creek Digital، روز دوشنبه به CNBC گفت: “من نمی‌توانم آن را به اندازه کافی تکرار کنم. من فکر می‌کنم که ما تا پایان امسال شاهد رشد صعودی قیمت خواهیم بود.”

“در سال 2017، بیت‌کوین از 10،000 دلار به 20،000 دلار در 18 روز افزایش یافت. من تعجب نمی‌کنم که پیش از پایان سال چنین اتفاقی بیفتد.”

بازده ماهانه بیت‌کوین در حال حاضر بیش از 20 درصد است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیدیفای و ارزش غیرمتمرکز بودن آن نباید قربانی مقررات شود
مقاله بعدیایران در ماه سپتامبر ممنوعیت استخراج بیت‌کوین را لغو می‌کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید