رئیس بانک مرکزی برزیل مقررات رمزنگاری را تایید کرد

201
پذیرش مقررات توسط رئیس بانک مرکزی برزیل

ارزروز: روبرتو کامپوس نتو، رئیس بانک مرکزی برزیل، در رویدادی آنلاین که توسط شورای قاره آمریکا سازماندهی شده بود، در مورد شبکه‌های پرداخت شفاف، پروژه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی این کشور و مقررات رمزنگاری، نظرات خود را بیان کرد.

کامپوس نتو از زمان روی کار آمدن در سال 2019 مدافع سرسخت فضای ارزهای رمزنگاری شده بوده است. سیاست‌گذاری پیشرونده وی باعث تشویق سرمایه‌گذاران و سازمان‌ها شده است. این امر جهت بلندپروازی و مدرن‌سازی زیرساخت‌های مالی برزیل نقش مهمی را ایفا می‌کند.

رئیس بانک مرکزی در جلسه با کمیسیون بورس‌ و‌ اوراق‌‌بهادار برزیل در مورد چگونگی استقبال از ارزهای دیجیتال  اشاره کرد:

“بازار مالی آنقدر در حال تغییر است که همه چیز تبدیل به داده می‌شود. ما باید دنیای مقررات را تغییر دهیم. “

فرناندو کاروالیو، مدیرعامل QR Capital ، ماه گذشته گفت:

“تنظیم کننده‌گان مقررات بلوغ بازار ارز دیجیتال را به رسمیت می‌شناسند. آنها درک می‌کنند که ارائه محصولات تحت نظارت به سرمایه‌گذاران که در جستجوی کلاس‌های جدید دارایی هستند بسیار مهم است.”

برزیل طی چند سال گذشته به دنبال توسعه طرح پرداخت‌های دیجیتالی تحت حمایت دولت بوده است. این طرح با نام Pix، بیش از 96میلیون کاربر را به خود اختصاص داده و 45درصد آن نمایندگان کشور می‌باشند. Pix با صرافی OKEx همکاری می‌کند تا خرید تتر(USDT) را در ازای ارز برزیل تسهیل کند.

همچنین یک صندوق جدید قابل معامله با ارز(ETF) با عنوان BITH11 از سوی شرکت سرمایه‌گذاری HashdexAssetManagement در برزیل راه اندازی شد. طبق گزارش این شرکت، این اولین ETF بیت‌کوین کشور است که قصد دارد سالانه 0.15 درصد از نقدینگی خود را در اعتبارات کربنی و فناوری محیط زیست سهیم شود.

در میان پیشرفت‌های ستودنی برزیل در حوزه ارزهای رمزنگاری شده، کامپوس نتو مایل است اهمیت پیشبرد مقررات را برای مطابقت با خواسته‌های نوآوری اذعان کند، و می پرسد:

“چگونه می توانیم کلمه” مقررات “را تغییر دهیم؟ امور مالی مربوط به داده‌ها خواهد بود. تنظیم معاملات مالی بدون درک تنظیم داده‌ها غیرممکن است. “

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیطرح بهبود 1559- EIP توانست ظرفیت درون‌زنجیره‌ای اتریوم را تا 9 درصد بیشتر نماید
مقاله بعدیپاداش 10 میلیون دلاری ایالات متحده آمریکا به ره‌گیری مجرمان سایبری

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید