درآمد 800 میلیون دلاری در اکسی اینفینیتی Axie Infinity

341
ارزروز: بازی های بلاک چینی
اکسی اینفینیتی Axie Infinity یک بازی Game در اپلیکیشن های غیر متمرکز

اکسی اینفینیتی در صدر بازیهای بلاکچینی

ارزروز: اکسی اینفینیتی Axie Infinity توسط کمپانی بازی سازی اسکای ماویس Sky Mavis طراحی و ساخته شده است. شایان ذکر است که AXS توکن اصلی پروتکل اکسی است. CryptoSlam کریپتو اسلم در آخرین گزارش خود اعلام کرد. فروش کل تاریخ این بازی از ۱.۶۵ میلیارد دلار عبور کرده و تاکنون بیش از 3.8 میلیون تراکنش در این پروتکل انجام شده است.

با رشد توکن های غیر مثلثی و افزایش محبوبیت بازی‌ها بر بستر بلاک چین. درآمد ماه گذشته کاربران بازی بلاک چینی اکسی اینفینیتی از فروش توکن‌های این بازی به ۸۰۰ میلیون دلار رسیده است. همچنین اکسی اینفینیتی در صدر فهرست پرفروش‌ترین مجموعه‌های NFT قرار بگیرد. دیلی هودل در گزارشی به این موضوع اشاره کرد که گیمرهای بلاک چینی با بازی اکسی اینفینیتی به این مهم دست یافته اند. این موضوع می‌تواند این پیام را مخابره نماید که بازیهای بلاک چینی یک مقوله درآمد زایی جدید را پایه ریزی نموده‌اند. در این بازی کاربران با خرید، پرورش و فروش موجوداتی به نام اکسی (Axie) که هرکدام از آنها نماینده یک توکن غیرمثلی است، کسب درآمد و بازی می‌کنند. تا کاربران بتوانند با خرید، هر بار که کاربری یکی از این اکسی‌ها را خریداری می‌کند. درآمد حاصل از فروش آن به خزانه‌ای واریز می‌شود که جامعه سرمایه‌گذاران توکن «AXS» آن را مدیریت می‌کنند.

رشد 100 درصدی توکن اکسی اینفینتی در یک ماه

قیمت توکن اصلی پروتکل اکسی اینفینیتی هم در طول یک ماه گذشته با رشدی نزدیک به ۱۰۰ درصد. از ۴۲ دلار به ۷۴ دلار رسیده است. بازی اکسی اینفینیتی که بر بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده است. بخشی از جریان رونق بازی‌های ویدئویی در دوران قرنطینه و همه‌گیری ویروس کرونا است. در حال حاضر بسیار از کارگران سراسر جهان که پس از همه‌گیری کرونا شغل خود را از دست داده‌اند. به صورت تمام‌وقت از طریق بازی‌های آنلاین کسب درآمد می‌کنند. در سال اخیر بازار توکن‌های غیرمثلی رشد قابل‌توجهی را نشان داده و فروش کلی آن تا ماه ژوئن ۲.۵ میلیارد دلار بود اما تنها فروش ماه اوت توکن‌های غیرمثلی از ۲ میلیارد دلار عبور کرده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیسولانا با هدف 500 دلاری، رقیب برتر اتریوم و کاردانو
مقاله بعدیبایننس کوین سهم بیشتری از سایر صرافی ها در بازار ارزهای دیجیتال دارد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید