انباشت به شکل نهنگ ها

ارزروز: بررسی قیمت و تحلیل‌ بازار رمزارزها و به خصوص نشان از آن دارد که نهنگ‌ها درحال انباشت اتر هستند. همچنین در تحلیل‌های درون‌زنجیره‌ای و وضعیت شاخص‌های اتریوم نیز به این نتیجه می‌رسیم. که نهنگ‌های اتر در حال انباشت این ارز دیجیتال هستند. نیوزبی‌تی‌سی، کریپتوکوانت نیز در تصریح این موضوع در گزارشی عنوان کرد. که وضعیت شاخص‌های اتریوم از احتمال تداوم انباشت این ارز دیجیتال توسط نهنگ‌ها حکایت دارد. کریپتوکوانت ازحجم خالص سرمایه‌های منتقل‌شده از/ به صرافی‌ها، موجودی صرافی‌ها وتعداد آدرس‌های یکتای اتریوم ۲.۰، به‌عنوان سه شاخص مهم یادمی‌کند. حجم خالص سرمایه‌های منتقل‌شده از/ به صرافی‌ها، نشان‌دهنده سرمایه خروجی و ورودی به تمام صرافی‌های ارزهای دیجیتال است.

شاخص منفی یا مثبت

وقتی که این شاخص منفی باشد، بیانگر آن است که تعداد ارزهای خروجی از صرافی‌ها به کیف پول‌های شخصی بیشتر از ارزهای واردشده به صرافی‌هاست. بر این اساس اگر شاخص منفی باشد، فشار خرید ارزهای دیجیتال بیشتر خواهد شد. و سرمایه‌گذاران نسبت به نگهداری ارزهای خود تمایل بیشتری‌دارند. در سوی دیگر، وقتی این شاخص مثبت باشد، مقدار سرمایه ورودی به صرافی‌ها بیشتر از سرمایه‌های خروجی است و می‌توان نتیجه گرفت که فشار فروش بیشتر از فشار خرید است. با بررسی روند قیمت ها می توان گفت.

ین شاخص در حال حاضر وارد محدوده منفی شده است. در بیشتر مواقع با منفی‌شدن این شاخص، قیمت دارایی افزایش پیدا می‌کند؛ روند صعودی فعلی را هم می‌توان نتیجه این منفی‌شدن در نظر گرفت. مجموع موجودی صرافی‌ها هم یکی دیگر از شاخص‌هایی است که باید آن را مورد بررسی قرار داد. این شاخص میزان موجودی کیف پول‌های صرافی‌ها را محاسبه می‌کند. اگر موجودی صرافی‌ها بیشتر شود، به این معنی است که سرمایه‌گذاران اتر بیشتری به صرافی‌ها منتقل می‌کنند. کاهش موجودی نشان‌دهنده هودل‌کردن دارایی‌ها در کیف پول‌های شخصی است.

نهنگ‌ها به انباشت اتریوم ادامه می‌دهند

حال با بررسی نمودارهای قیمت ارزهای دیجیتال و به خصوص اتریوم به نظر می‌رسد. که موجودی صرافی‌ها در ماه‌های اخیر روندی کاهشی داشته است. روند قیمت اتریوم در این مدت هم با تغییرات موجودی هم‌خوانی دارد. کاهش موجودی صرافی‌ها بیانگر آن است که نهنگ‌ها به انباشت اتریوم ادامه خواهند داد و تمایلی به فروش ندارند. آدرس‌های یکتای اتریوم ۲.۰ هم شاخص دیگری است که باید آن را زیر نظر گرفت. این شاخص تعداد حساب‌هایی را که ۳۲ اتر سهام‌گذاری کرده‌اند محاسبه می‌کند. همزمان با جلب علاقه بیشتر نهنگ‌ها به سهام‌گذاری ارزهای خود، آدرس‌های سهام‌گذاری اتریوم هم در حال افزایش است. قیمت هر واحد اتریوم در حال حاضر با ۱.۵ درصد صعود به ۳,۲۷۰ دلار رسیده است. طی هفته‌های گذشته قیمت اتریوم توانسته است صعودی قابل‌توجه را ثبت کند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیسیاستگذاری مربوط به اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال در لایحه زیرساختی سنا در آمریکا
مقاله بعدیکاردانو قبل از عرضه مبدل ERC-20 الگوی پرچم گاوی را نقاشی می‌کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید