بیت کوین به کانال 50 هزار دلاری برگشت، اتریوم بالای 4 هزار دلار قرار گرفت

289
ارزروز: بیت کوین
تشنج بازار رمز ارزها

بازگشت طلایی

ارزروز: اتریوم و بیت کوین توانستند به سرعت به مدار قبلی خود بازگردند. روند سرمایه گذاری ها در هفته گذشته بسیار مطلوب پیش رفت. تا جایی  که بیت کوین توانست به کانال 50 هزار دلاری و اتریوم به مرز 4 هزار دلار برگردد. به عبارتی می توان گفت که اتریوم در آستانه رسیدن به سقف تاریخی خود است. مهمترین دلایل این جریان را می توان بازگشت تقاضای فعال و مثبت شدن جریان سرمایه به بازار رمزارزها را عنوان نمود. بر این اساس بیت‌کوین به مرز ۵۰ هزار دلار بازگشت و اتریوم نیز به مرز ۴ هزار دلار رسید. مدیرعامل صرافی بایننس، ژائو در گزارشی اعلام کرد. که به دنبال انتشار سهام خود به صورت اوراق قرضه عمومی یا IPO است. بعد از مشکلاتی که بایننس در کشورهای مختلف به ویژه آفریقای جنوبی با آن روبه‌رو شد. اکنون با این کار به دنبال قانونی‌سازی فعالیت‌های خود در این کشورهاست.

جانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بزرگ‌ترین صرافی دنیا، بایننس اعلام کرد. در راستای قانونی‌سازی فعالیت‌های خود در ایالات‌متحده، ممکن است تا سه سال آینده، بازوی آمریکایی خود را به صورت عرضه اولیه عمومی (IPO) منتشر کند.  بایننس ارائه خدمات به کاربران مستقر در انتاریو را متوقف کرد. به طور مشابه، مجبور شد خدمات خود را در انگلستان نیز محدود کند. به طور دقیق، کشورهایی مانند بریتانیا، ژاپن و کره‌جنوبی سخت تلاش می‌کنند تا مبادلات ارزهای دیجیتال را با مقررات سختگیرانه کنترل کنند.

 

بیت کوین و اتریوم در اوج

پرچم‌دار رمزارزها در دو هفته گذشته برای سومین بار کانال ۵۰‌هزار دلاری را امتحان کرد. بیت‌کوین که روند صعودی پرشتاب خود را از ابتدای ماه آگوست آغاز کرده بود. توانست بعد از سه ماه برای اولین بار به بالای کانال ۵۰ هزار دلاری برسد. اتریوم نیز توانست با شکستن مقاومت ۳ هزار و ۸۰۰ دلاری، تا مرز ۴ هزار دلار پیشروی کند و به قله ۴ هزار و ۳۶۰ دلاری نزدیک شود. و با رشد ۶ درصدی، سود هفتگی ۲۷ درصدی را برای سرمایه‌گذاران به ثبت رساند و یکی از سودآورترین توکن‌ها در روزهای اخیر بازار بوده است. شاخص میزان ورود اتریوم به صرافی‌ها (Net Flow) در دو هفته‌ گذشته برای سرمایه‌گذاران سیگنالی مثبت داشت. بیت‌کوین با ثبت رشدی نیم درصدی در مرز کانال ۵۰ هزار‌ دلار در حال معامله بود. شاخص Net Flow کل صرافی برای بیت‌کوین نیز طی چند روز اخیر منفی بوده است که نشان از امید سرمایه‌گذاران برای ادامه روند بیت‌کوین و تثبیت قیمت آن بالای کانال ۵۰‌هزار دلار دارد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیShop.com پرداخت توسط بیت کوین را پس از همکاری با BitPay می پذیرد
مقاله بعدیکارگروه اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس وضعیت رمزارزها را بررسی می کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید