بازار خوب ارزهای دیجیتال توانست سولانا را در اوج تاریخی قرار دهد

256

رشد پرشتاب سولانا با سوخت توکن‌های غیر مثلی (NFT)

ارزروز: به گزارش کریپتو نیوز: سولانا توانست خود را به کانال 70 دلاری برساند. سولانا در پی افزایش چند هفته‌ای بازار ارزهای دیجیتال توانست در هفته گذشته بالاتر از ۷۳ دلار قرار بگیرد. این اوج تاریخی جدید نشانه‌های بسیاری را برای طرفداران این ارز به همراه داشت. از طرفی این رشد موجب شد که این نماد در بازار ارزهای دیجیتال در فهرست ۱۰ ارز برتر کوین گکو (Coingecko) قرار گیرد. در این فهرست ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازارشان رده‌بندی می‌شوند.

این رشد قابل‌توجه سولانا تحت‌تأثیر راه‌اندازی یک پروژه مربوط به  قرار داشته است. اوج تاریخی قبلی این نماد ۵۸ دلار در ماه مه (اردیبهشت) رقم خورده بود. سولانا در زمان نگارش این گزارش در بالاترین سطح به از کانل ۷۳ دلار عبور کرد. بر اساس داده‌های کوین گکو، سولانا اکنون با ارزش بازار حدود ۲۰ میلیارد دلار، پایین‌تر از پولکادات و بالاتر از یونی سواپ در رده دهم بازار ارز دیجیتال قرار گرفته است. ارزش بازار پولکادات و یونی سواپ هم به ترتیب حدود ۲۶ و ۱۵ میلیارد دلار است. به عبارتی می توان گفت که سولانا طی 7 روز 77 درصد، طی 30 روز 134 درصد و طی یک سال اخیر 1834 درصد رشد را ثبت کرد.

دیجنریت ایپ آکادمی

دیجنریت ایپ آکادمی (Degenerate Ape Academy)نام توکن غیرمثلثی است که سولانا با آن رشد بالا را تجربه نمود. این توکن روز یکشنبه پانزدهم آگوست به بازار عرضه شد و تنها در 8 دقیقه فروخته شد. بر اساس داده‌های وب‌سایت سولانا آرت (Solanart)، یک NFT به ارزش ۹۹,۶۰۰ واحد سولانا، معادل ۶.۱۷ میلیون دلار، در این پلتفرم فروخته شده و ۲,۹۸۴ اثر دیگر هم در فهرست فروش این پلتفرم قرار گرفته است. در حال حاضر گران‌ترین توکن مربوط به مجموعه دیجنریت ایپ آکادمی ۱۰۰,۰۰۱ سولانا، معادل ۶.۱۹ میلیون دلار، ارزش‌گذاری شده است.

تیم دیجنریت ایپ آکادمی در توییتی به مشکلات پیش آمده در فرایند فروش NFTهای خود اشاره کرد. و ابراز خرسندی نمودندکه فروش در 8 دقیقه بسیار شگفت انگیز و پیچیده است. و افزودند که آکادمی سرپاست و از همین حالا آغاز به کار می‌کند. همچنین آنها اظهار داشتند که  تراکنش‌های اضافی بسیار زیادی دریافت کرده‌اند که آنها را بازپرداخت خواهند کرد. از این رو می توان گفت: سولانا تاکنون بهترین عملکرد هفتگی را میان ۱۰ ارز برتر بازار داشته و در ۷ روز گذشته ۷۷ درصد بازدهی داشته است. ارزهای دیجیتال ریپل و کاردانو هم در ۷ روز گذشته به ترتیب ۴۶ و ۴۲ درصد رشد داشته‌اند و بعد از سولانا بهترین عملکرد هفتگی را میان ۱۰ ارز برتر بازار به خود اختصاص داده‌اند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکاهش نوسانات بازار ارزهای دیجیتال با کاهش دامنه احساسات تیکر و میکر
مقاله بعدیدیفای و ارزش غیرمتمرکز بودن آن نباید قربانی مقررات شود

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید