اکسی اینفینیتی، تامین سرمایه 152 میلیون دلاری در سری B

113
ارزروز: اکسی اینفینیتی

ارزروز: Sky Mavis، استودیوی سازنده بازی محبوب Axie Infinity  اعلام کرده که دور جدیدی از بودجه این شرکت را تأمین کرده است.

در بیانیه‌‌ی روز سه‌شنبه، Sky Mavis اعلام کرد که سرمایه 152 میلیون دلاری برای سری B اکسی تامین شده است. در این تامین مالی صرافی FTX، صندوق سرمایه گذاری  Andreessen Horowitz نیز مشارکت داشتند. شرکت‌های دیگری همچون Accel، Paradigm، Standard Crypto و همچنین Fabric Ventures و Samsung Next نیز از دیگر حامیان برجسته بودند.

سازنده Axie Infinity گفت که از این بودجه برای “ایجاد آزادی اقتصادی و مالی برای گیمرها” استفاده می‌کند. وی افزود:

“در حالی که ما با سرعتی شگفت انگیز پیشرفت کرده ایم، مشارکت موسسات سرمایه‌گذاری به ما کمک می‌کند تا در مسیر توسعه با انعطاف پذیری بیشتری قدم برداریم.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که توکن پروژه اکسی اینفینتی(AXS) در روز دوشنبه به بالاترین حد خود، 155 دلار رسید. افزایش قیمت پارابولیک AXS با تحولات قابل توجهی مانند افزایش شدید ایردراپ و راه اندازی سهام AXS تأمین شده است.

درآمد Axie در ماه سپتامبر حدود 220 میلیون دلار بود. این رقم نسبت به 342 میلیون دلار گزارش شده در ماه اوت کاهش چشمگیری داشته است. با این حال، این شرکت بیش از 2.2 میلیارد دلار در حجم کل معاملات ثبت کرده است

Sky Mavis همچنین برنامه‌هایی برای ارتقاء چشمگیر پلتفرم بازی خود و انتشار صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر رونین دارد. کیف پول رونین شرکت در سایدچین اتریوم است که گفته می‌شود 4.5 میلیارد دلار سرمایه قفل شده و 2 میلیون کاربر دارد.

مقاله قبلیواژه های پرکاربرد در بازار رمز ارزهای یا همان صنعت ارزدیجیتال قسمت هشتم
مقاله بعدیبازی سرزمین بیگانگان یا Alien world پلتفرمی نوآور در دنیای رمزارزها

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید