.نهنگ‌ها در پی انباشت اتریوم

ارزروز: در 5 شهریور مطلبی بر روز سایت ارزروز بارگزاری شده مبنی بر انباشت اتر توسط نهنگ‌ها. بررسی قیمت و تحلیل‌ بازار رمزارزها و به خصوص اتریوم نشان از آن دارد که نهنگ‌ها درحال انباشت اتر هستند. همچنین در تحلیل‌های درون‌زنجیره‌ای و وضعیت شاخص‌های اتریوم نیز به این نتیجه می‌رسیم. که نهنگ‌های اتر در حال انباشت این ارز دیجیتال هستند. نیوزبی‌تی‌سی، کریپتوکوانت نیز در تصریح این موضوع در گزارشی عنوان کرد. که وضعیت شاخص‌های اتریوم از احتمال تداوم انباشت این ارز دیجیتال توسط نهنگ‌ها حکایت دارد. کریپتوکوانت ازحجم خالص سرمایه‌های منتقل‌شده از/ به صرافی‌ها، موجودی صرافی‌ها وتعداد آدرس‌های یکتای اتریوم ۲.۰، به‌عنوان سه شاخص مهم یادمی‌کند. حجم خالص سرمایه‌های منتقل‌شده از/ به صرافی‌ها، نشان‌دهنده سرمایه خروجی و ورودی به تمام صرافی‌های ارزهای دیجیتال است.

برخی از ارزهای دیجیتال مبتنی بر قراردادهای هوشمند که به نوعی با اتریوم رقابت دارند، در یک ماه گذشته عملکرد قیمتی بسیار خوبی داشته‌اند، اما کدام آلت کوین‌ها این شانس را دارند که در آینده به رقیب اصلی اتریوم تبدیل شوند؟ پاسخ را می‌توان از زبان دیلی هودل گفت: به گزارش دیلی هودل، در طول ۳۰ روز گذشته گروهی از ارزهای دیجیتال مبتنی بر قراردادهای هوشمند با رشد قیمتی قابل توجهی مواجه شدند. شرکت تحلیل بلاک چین گلاسنود برای پاسخ‌دادن به این سؤال که آیا هیچ‌یک از این پلتفرم‌ها توانایی این را دارند که در آینده با اتریوم رقابت کنند یا خیر، مطلبی را منتشر کرده و معیارهای مختلفی را مورد بررسی قرار داده است. ارزهای دیجیتال اولنچ (Avalanche)، سولانا و لونا (Luna) در طول ماه گذشته رشد قابل‌توجهی داشته‌اند و قیمت هر کدام به‌ترتیب ۲۹۲.۹، ۲۱۲.۲ و ۱۹۱.۴ درصد افزایش یافته است.

پیش بینی روزهای خوب برای اتریوم

اما با گذشت یک ماه از راه‌اندازی هاردفورک لندن، شبکه اتریوم توانست وارد فاز تورم‌زدایی شود. این اولین باری است که تعداد واحدهای سوزانده‌شده در شبکه اتریوم از واحدهای استخراج‌شده پیشی می‌گیرد. به گزارش یوتودی، نرخ عرضه روزانه اتریوم برای اولین بار در تاریخ ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) منفی شد، اتفاقی که می‌تواند یک نقطه عطف مهم برای دومین ارز دیجیتال بازار باشد. منفی‌شدن نرخ عرضه به این معنی است که تعداد اترهای سوزانده‌شده در شبکه بیشتر از واحدهایی بوده است که در یک دوره ۲۴ ساعته توسط ماینرها استخراج شده است.

استاندارد چارترد  Standard Chartered: اتریوم بالا 35 هزار دلار قرار می گیرد

استاندارد چارترد یکی از بزرگ‌ترین بانک‌ها و مؤسسات مالی جهان معتقد است. که اگر بیت کوین به 175 هزار دلار برسد، اتریوم نیز می‌تواند به قیمت 35 هزار دلار را تجربه نماید. در این خصوص کریپتو بریفینگ گزارشی را تحریر نمود که در این  گزارش عنوان نمودند که معتقدند اتریوم جای بیشتری برای رشد دارد و حتی می‌تواند از بیت کوین به‌عنوان ارز دیجیتال شماره یک بازار سبقت بگیرد. شاخص‌های تکنیکال هم نشان می‌دهد که بازار اتریوم آماده شده است. تا پیش از ادامه روند صعودی خود، یک اصلاح قیمتی را تجربه کند.

این موسسه یکی از آخرین مؤسسات مالی است که به مسئله روند صعودی اتریوم اشاره کرده است. این غول بانکداری بریتانیایی گفته است که می‌توان اتریوم را به‌عنوان یک بازار مالی در نظر گرفت. چراکه کاربران را قادر می‌سازد در کنار بسیاری از خدمات دیگر، وام دهند و از سرمایه‌گذاری‌های خود کسب سود کنند. استاندارد چارترد گفته است چنین کارایی گسترده‌ای می‌تواند به اتریوم اجازه دهد. تا ارزش بازار خود را به بیت کوین برساند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکریپتو کیتیز Crypto Kitties
مقاله بعدیسولانا با هدف 500 دلاری، رقیب برتر اتریوم و کاردانو

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید