ارزروز: یک نظرسنجی گسترده در بین 12 کشور اتحادیه اروپا نشان داد که اکثریت اروپایی‌ها دولت‌های محلی را برای ایجاد و تنظیم مقررات رمزنگاری ترجیح می‌دهند.

Redfield & Wilton Strategies یک نظرسنجی برای یورونیوز انجام داد. در این نظرسنجی 31000نفر از استونی، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، هلند، لهستان، پرتغال و اسپانیا مشارکت داشتند.

در برابر پس زمینه مقررات رمزنگاری جدید که توسط کمیسیون اروپا (EC) پیشنهاد شده است، بخش بزرگی از پاسخ دهندگان از همه کشورها از ایجاد یک ارز رمزنگاری شده ملی حمایت کردند. با این حال، دلیل اصلی توکن داخلی به دست آوردن استقلال مالی نسبت به اتحادیه اروپا است.

از این تعداد، یونان 40درصد، ایتالیا 41درصد و استونی با 39درصد بیشترین حمایت را از یک رمزارز ملی نشان دادند. به طور متوسط ​​30درصد از پاسخ دهندگان از کشورهای دیگر نیز موافق با ارز رمزنگاری شده ملی بودند. بر خلاف این روند، 37 درصد از پاسخ دهندگان هلندی با راه اندازی طرح‌های ملی رمزنگاری مخالفت کردند. نزدیک به 60‌درصد از پاسخ‌دهندگان می‌خواهند دولت ملی آنها به جای وابستگی به اتحادیه اروپا مقررات مالی را تعیین کند.

اتحادیه اروپا در حال حاضر تلاش می‌کند مقررات رمزنگاری را در سراسر اتحادیه اروپا اجرا کند. در 24 سپتامبر 2020، EC یک بسته مالی جدید دیجیتالی را پیشنهاد کرد. این بسته شامل پیشنهادات قانونی مربوط به مدیریت دارایی‌های رمزنگاری شده در کشورهای عضو بود.

کمیسیون اروپا با ارائه شفافیت در این مورد، اظهار داشت که:

کمیسیون با ایجاد قوانین ایمن‌تر و دوستانه‌تر برای مصرف کنندگان، قصد دارد نوآوری مسئولانه را در بخش مالی اتحادیه اروپا، به ویژه برای استارت آپ‌های دیجیتالی بسیار مبتکرانه، تقویت کند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیآیا ایران نسبت به قانون گذاری ارزهای دیجیتال اقدامی می‌نماید؟
مقاله بعدیکلاهبرداری 815 میلیون دلاری پانزی از اروپای شرقی در سال گذشته

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید