ارزهای دیجیتال

ارزروز: با وجود تحریم ها کشورهای بزرگ مانند چین، آمریکا و روسیه ارزهای دیجیتال همچنان به سرعت در حال گسترش هستند.

افزایش قیمت بیت‌کویین

ارزروز: قیمت بیت‌کویین از 34 هزار دلار بالاتر رفت، و موج امیدواری را با آغاز مسیر افزایشی ایجاد کرد. CNBC گزارش داد: که با وجود مخالفت های بسیاری از سیاستمداران در آمریکا روند رو به رشد بیت‌کویین حایز اهمیت خواهد بود. موج مخالفت ها با بیت‌کوین ناشی از استفاده آن در تراکنش های غیر اخلاقی و غیر قانونی است. چاک گرسلی سناتور برجسته جمهوری خواه در بیاناتی عنوان نمود که سالانه حدود 76 میلیارد دلار تراکنش غیرقانونی با بیت‌کوین صورت می پذیرد. بیش از نیمی از این تراکنش ها مربوط به امور غیرقانونی است. مهمترین نگرانی سیاستمداران از  ناشناس ماندن معامله‌گران، ارزهای دیجیتالی است.

صرافی بایننس در بورس آمریکا

از این رو برخی از فعالان این بخش تصمیم به اقداماتی نظیر ورود به بورس را در برنامه دارند. صرافی بایننس برای حفظ بازار آمریکا تصمیم دارد که سهام صرافی را در بورس این کشور عرضه نماید. این اقدام در پی موج مخالفت ها با ارزهای دیجیتال رقم خورده است. مدیر عامل این صرافی با تأکید بر رعایت الزامات و قوانین مالی کشورها وعده داد که انتظارات نهادهای ناظر را برآورده سازد. ایشان افزود با به کار گیری حقوقدانان و فعالان مالی و مشاوره از تیم های قدرتمند اقتصادی می توان به این مهم رسید.

جان تازه ارزهای‌دیجیتال با جک دورسی و ایلان ماسک

پس از بیانات اخیر ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا و جک دورسی مدیر عامل توییتر در خصوص ارزهای دیجیتال؛ رمز ارزها جان تازه ای گرفتند. ماسک در تویتتی احتمال پذیرش مجدد بیت‌‎کوین به عنوان ابزار پرداخت برای خرید خودروهای تسلا را عنوان نمود. ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا تأکید کرد، لازمه این پذیرش به کارگیری از انرژی‌های پاک برای استخراج رمز ارزهاست. ماسک نیز در اظهاراتی تأیید که در بیت‌کوین، اتریوم و دوج کوین سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی به ۱۴۰۰ میلیارد دلار می رسد. این رقم نسبت به روز قبل ۵۷/۶ درصد بیشتر شده‌است. این موضوع نیز حاکی از آن است که این بازار دارای رشد چشمگیری است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتتر و افت تقاضا در آسیا
مقاله بعدیکیف پول ارزهای دیجیتال

1 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید