رشد قدرتمند تزوس

ارزروز: بلاک چین اثبات سهام تزوس، یکی از شبکه‌هایی است که توانسته است. شرایط رقابتی را با اتریوم برترین پروتکل لایه اول دنیای ارزهای دیجیتال ایجاد نماید. بلاک چین تزوس به‌گونه‌ای طراحی شده است که بتواند بدون نیاز به هارد فورک تغییر کند. همچنین تزوس توانسته است که طی یک ماه گذشته عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد و سود 85 درصدی را ثبت نماید. فعالان بازار رمزارزها از بهبودهای اعمال‌شده روی پروتکل تزوس. پاداش سهام‌گذاری جذاب و افزایش پذیرش این ارز دیجیتال در کاربردهای دنیای واقعی. از عواملی یاد می‌کنند که آتش صعود قیمت تزوس را داغ کرده‌اند. کوین تلگراف نیز در گزارشی عنوان نمود که از منظر تعداد کاربران فعال، شبکه‌های مبتنی بر قراردادهای هوشمند، اتریوم برترین پروتکل لایه اول است.

اما در بحث تبدیل‌شدن به «کامپیوتر جهان»، اتریوم رقبای زیادی را پیش روی خود می‌بیند. این رقبا با ارائه راهکاری برای تراکنش‌های گران و کند، در حال جذب کاربران زیادی هستند. و یکی از همین رقبا را می توان تزوس عنوان نمود. بلاک چین اثبات سهام تزوس، به‌گونه‌ای طراحی شده است که بتواند بدون نیاز به هارد فورک تغییر کند. داده‌های بازار نشان می‌دهد که تزوس از ۲۰ ژوییه (۲۹ تیر) که به کف ۲.۰۹ دلاری خود رسید، با رشدی ۱۶۵ درصدی، دیروز موفق شد تا ۵.۵۳ دلار اوج بگیرد. روز گذشته حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال هم تا ۱ میلیارد دلار بالا رفت. به‌روزرسانی اخیر گرانادا (Granada)، پذیرش تزوس توسط مؤسسات بانکی بزرگ و پاداش سهام‌گذاری جذاب این ارز دیجیتال باعث شده است تا این ارز دیجیتال رشد قابل‌توجهی را تجربه کند.

بروز رسانی با نام گرانادا

تا به اینجا این شبکه بلاک چینی ۷ به‌روزرسانی موفق را تجربه کرده است. ۳ مورد از این به‌روزرسانی‌ها در سال جاری میلادی راه‌اندازی شده‌اند و آخرین مورد از آنها گرانادا بود که اوایل ماه آوریل (اوایل مرداد) روی شبکه اجرا شد. در به‌روزرسانی گرانادا یک مکانیزم جدید هم گنجانده شده است. که باعث ایجاد مقادیر زیادی نقدینگی غیرمتمرکز بین XTZ و tzBTC می‌شود. این امر از طریق ایجاد مقدار کمی از تزوس در هر بلاک و سپرده‌گذاری آن در یک قرارداد هوشمند بازارساز محصول ثابت ممکن می‌شود. با اجرای گرانادا، زمان تولید هر بلاک از ۶۰ ثانیه به ۳۰ ثانیه کاهش یافته است. کارمزدهای پرداختی در تزوس هم ۳ تا ۶ برابر کاهش یافته‌اند. کریپتو فایننس (Crypto Finance AG) و پلتفرم کسب‌وکار به کسب‌وکار سوئیسیِ اینکور (InCore، از جمله شرکت‌هایی بودند که پذیرش تزوس را آغاز کردند و همین مسئله شعله صعود تزوس را داغ‌تر کرد.

ارزروز: گرانادا

هر دو شرکت قصد دارند با استفاده از تزوس، ابزاری تازه برای توکن‌سازی دارایی‌ها بسازند. این دو شرکت با ایجاد یک استاندارد توکنی جدید که از آن با عنوان DAR-1 یاد می‌شود، به‌دنبال آن هستند که قابلیتی جدید و مبتنی بر قراردادهای هوشمند برای استفاده از بازارهای مالی ایجاد کنند. استفاده از این استاندارد جدید در موضوعاتی نظیر ضدپول‌شویی و نظارت بر دارایی‌ها از جمله برنامه‌های این دو شرکت در همکاری با تزوس است. اما سود بالای سهام‌گذاری در این ارز دیجیتال توانسته که گوی سبقت را از رقبا به درستی برباید. بر اساس داده‌های استیکینگ ریواردز (StakingRewards)، در حال حاضر سهام‌گذاری XTZ سود سالیانه ۷.۸۵ درصدی دارد. افرادی هم که آشنایی بیشتری با حوزه فناوری دارند می‌توانند با تبدیل‌شدن به یک بیکر (Baker)، سود سالیانه ۸.۷۳ درصدی دریافت کنند.

نحوه سرمایه گذاری در تزوس

سهام‌گذاری تزوس کار چندان سختی نیست و کاربران به‌راحتی می‌توانند از طریق کیف پول پیشنهادی پروژه اقدام به سهام‌گذاری ارزهای خود کنند. صرافی‌های زیادی نظیر کوین بیس، کراکن و بایننس هم از سهام‌گذاری این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. داده‌های TZStats نشان می‌دهد که در حال حاضر ۷۷.۶۵ درصد از تزوس‌های در چرخه، سهام‌گذاری شده‌اند و این موضوع باعث شده است تا تزوس‌های موجود در بازار به‌شدت کاهش پیدا کند؛ عاملی که در افزایش قیمت این ارز دیجیتال بی‌تأثیر نیست.

ارزروز: بلاک چین اثبات سهام تزوس

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیترس دولت‌ها از ارزهای دیجیتال: بانک مرکزی چین PBOC به کاربران هشدار می دهد
مقاله بعدیبلاک چین راهکار ایمن‌سازی داده‌ها، کنترل زنجیره تأمین و خودکارسازی فرآیندها

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید