آیا اتریوم گوی سبقت را از بیت‌کوین در بازار رمزارزها می رباید؟

219
ارزروز:بیت‌کوین اتریوم

کریپتوکوانت پیش بینی می کند

ارزروز: کریپتوکوانت پیش بینی کرد با توجه به عملکرد ماهانه اتریوم و پس از هارفورک لندن احتمال پیشی‌گرفتن این نماد از بیت‌کوین وجود خواهد داشت. دیلی هودل نیز معتقد است که که ممکن است اتریوم پیش از ثبت اوج تازه بیت‌کوین بتواند اوج قبلی خود را بشکند. دیلی هودل، کی یانگ جو‌ ۲۳۹هزار و ۷۰۰ دنبال‌کننده  در توییتر دارد. بررسی‌ها نشان می دهد فاصله اتریوم از اوج تاریخی خود، بسیار کمتر از فاصله بیت‌کوین تا اوج قیمتش است. از این رو می توان گفت: که پیش از رسیدن قیمت بیت‌کوین به اوج تاریخی‌اش، اتریوم به این محدوده برسد. بررسی ها نشان می‌دهد که اتریوم با شوک عرضه مواجه است. و روند خروج سرمایه بیت‌کوین از صرافی‌ها کندتر شده است. که این موضوع نشانه کمرنگ‌شدن احساسات مثبت حاکم بر بازار است.

بحران نقدینگی اتریوم

تقاضای بیشتر، عرضه کمتر، بحران نقدینگی اتریوم از جانب فروشندگان را همچنان تشدید می‌کند. و این در حالی است که روند نزولی ماه مه موجودی صرافی‌ها متوقف شده است. از طرفی افزایش انباشت سرمایه‌گذاران اتر هم عاملی مثبت در روند صعودی این ارز دیجیتال به حساب می‌آید. همچنین به نظر می‌رسد نهنگ‌هایی که پیش از افزایش قیمت حجم بالایی از اتر را در قرارداد اتریوم ۲ سهام‌گذاری کرده بودند. باز هم سیلی از اتر را وارد این قرارداد کرده‌اند. که مدرک دیگری دال بر صعودی‌بودن این ارز دیجیتال در بلندمدت است.

پیش بینی می شود، که نهنگ‌ها فکر می‌کنند قیمت معقول اتریوم در بلندمدت بیشتر از اینها است. گزارشهای کریپتوکوانت، نشان می دهد که در حال حاضر ۸۴/ ۵ درصد عرضه اتر در قرارداد هوشمند اتریوم‌‌۲‌ ‌سهام‌گذاری شده است. اتریوم‌۲، به‌روزرسانی برای نسخه فعلی اتریوم به حساب می‌آید. پس از اجرای کامل اتریوم‌۲، پروتکل اجماع این ارز دیجیتال از اثبات کار به اثبات سهام تغییر خواهد کرد؛ این یعنی ماینرها جای خود را به اعتبارسنج‌ها خواهند داد.

مقاله قبلیبیت‌کوین پادشاه ارزهای دیجیتال مرز روانی 49 هزار دلار را لمس کرد
مقاله بعدیصرافی بایننس و الزام احراز هویت؛ بایننس‌کوین با چالش روبرو می‌شود؟

1 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید