صندوق جدید آلگوراند

ارزروز: منابع مالی غیر متمرکز یا DeFi طی دو سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. بنیاد آلگوراند از صندوق جدیدی برای اختصاص پول به پروژه‌های DeFi خاصی که به دنبال ایجاد بلاک چین بومی است، رونمایی کرد.

مجموعه سرمایه صندوق Viridis DeFi نامیده می شود. این صندوق توسط بنیاد آلگوراند اداره می‌شود، گروهی که مسئول بلاک چین آلگوراند و توسعه اکوسیستم آن است. در بیانیه‌ای که روز جمعه در وب سایت بنیاد آلگوراند منتشر شد، آمده است: “این صندوق 150 میلیون Algo برای رشد سریع اکوسیستم DeFi در آلگوراند ارائه می‌دهد.”

در بیانیه عمومی آلگوراند روز جمعه آمده است:

“این صندوق به رشد مبادلات غیرمتمرکز، بازارهای مالی، بازارهای گزینه، برنامه‌های دارایی‌های ترکیبی و سیستم عامل‌های NFT کمک می‌کند. همه این موارد نیز بر روی بهترین شبکه بلاک چین برای آینده امور مالی اجرا می شوند.”

در زمان انتشار، سکه بومی ALGO بر اساس داده های CoinMarketCap با 1.96 دلار معامله می‌شود. با توجه به 150 میلیون ALGO ذکر شده ، ارزش این صندوق در حال حاضر 294 میلیون دلار است.

از آنجا که بلاک چین اتریوم در مقیاس بندی و برآوردن تقاضای استفاده از DeFi مشکل داشته است، همانطور که در هزینه های بالای شبکه مشهود است، سایر بلاک چین ها به طور فزاینده‌ای مورد توجه قرار گرفته‌اند.

با شروع صندوق، بنیاد آلگوراند دو ساختمان Algorand DeFi را معرفی کرد که برای دریافت سرمایه از صندوق تاسیس شده‌اند. هر کدام از آنها “SupaGrants” نام دارد و 5 میلیون دلار بودجه خواهند داشت. ما مشتاق هستیم که دو SupaGrant اول را که برای حمایت از ایجاد زیرساخت های مهم DeFi طراحی شده‌اند به اشتراک بگذاریم.معرفی 5 میلیون دلار قیمت اوراکل SupaGrant و 5 میلیون دلار پل SupaGrant.

اوراکل‌ها در فضای رمزنگاری اساساً راه‌هایی برای هدایت داده‌های به بلاک چین های خاص از منابع خارج از شبکه‌ها هستند. پل‌ها به بلاک چین های مسدود شده وصل می شوند تا بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. به احتمال زیاد شبکه های مجرد محدود را افزایش می دهند. کمک هزینه اوراکل برای متقاضیان علاقمند باز است. در حالی که کمک هزینه پل هنوز در دست اقدام است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبایننس کوین سهم بیشتری از سایر صرافی ها در بازار ارزهای دیجیتال دارد
مقاله بعدیانتشار یک میلیون ارز قیمت ثابت یا همان تتر بازار رمزارزها را در فاز اصلاح برد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید